Návrh a výstavba

Stěhování a uvedení do původního stavu

Řiďte své komplexní projekty stěhování, vyřazení z provozu a uvedení nemovitostí do původního stavu konzistentně, s minimálními prostoji a nulovým přerušením provozu.

move-manage-hero-alt-972x1296

Naše služby

Nabízíme celé spektrum služeb pro stěhování a vyřazení z provozu, od plánování stěhování, přes komunikaci a odstranění nábytku až po uvedení nemovitosti do původního stavu.

Se CBRE se můžete spolehnout na plně integrovaný přístup, organizaci stěhování, vyřazení z provozu a uvedení nemovitosti do původního stavu v každé fázi, včetně vedení a řízení interních podpůrných týmů a konzultantů. A vy se můžete soustředit na svou hlavní činnost.

Organizace stěhování
Minimalizujte přerušení své činnosti a zvyšte spokojenost zaměstnanců díky pokročilému plánování a strategické komunikaci. Naši specializovaní manažeři stěhování zajišťují hladký přesun, aby mohli být vaši zaměstnanci 100% provozuschopní od prvního dne. Naše služby zahrnují rozvržení prostor a obsazenosti, organizaci stěhování, dodávky nového zařízení, stejně jako vyklízení a likvidaci nepotřebného zařízení.

Vyřazení z provozu
Spolupracujeme s našimi dodavatelskými partnery a neziskovými organizacemi při darování nepotřebného nábytku a vybavení na dobročinné účely, podporujeme naše i vaše programy společenské odpovědnosti a zároveň přispíváme k dosažení cílů nulových emisí.

Uvedení do původního stavu
Disponujeme jedním z nejzkušenějších týmů specializovaných odborníků na uvedení nemovitosti do původního stavu na světě. Postaráme se o ukončení vašeho nájmu a vyřešíme za vás veškeré povinnosti související s uvedením nemovitosti do původního stavu. Naše vyjednávací schopnosti jsou založeny na analýze pronájmů, na technických znalostech budov, porozumění judikatuře a praxi v oblasti uvedení nemovitosti do původního stavu. Při všech našich činnostech zohledňujeme aktuální podmínky komerčního trhu.

Rychlá poptávka

Napište nám svůj kontakt a s čím vám můžeme pomoci. Brzy se ozveme.

CTA-breaker-module-1424x1068px-3

Kontaktujte nás

Seznamte se s nejnovějšími analýzami a zprávami o trhu

Náš tým zabývající se průzkumem trhu nabízí přesná data a komplexní rozhled, který v tomto oboru nemá obdoby.