Segmenty

Kanceláře

Každý nájemce, investor nebo developer z kancelářského sektoru má jiné potřeby, na které umíme reagovat a poskytnout široké spektrum služeb pod jednou střechou. 

office-hero-972x1296

Služby pro nájemce

Klíčem úspěchu ke zlepšení produktivity vašich zaměstnanců a zvýšení hodnoty vašeho podnikání je mimo jiné zvolení vhodné lokality pro sídlo nebo pobočku společnosti, optimalizaci stávajících prostor nebo celého portfolia a správné nastavení pracoviště. Díky tomu přilákáte nové zaměstnance, udržíte si ty stávající a s naší pomocí také snížíte náklady na chod firmy. Spolupracujeme s kolegy po celém světě, a tak dobře víme, jaké jsou v kancelářském světě trendy, a tyto znalosti kombinujeme s bezkonkurenční znalostí místního trhu. Pomáháme jak začínajícím firmám, tak rodinným podnikům a zavedeným korporacím.

Služby pro investory

Naše široké spektrum služeb pro investory zahrnuje podporu při prodeji nemovitosti, dluhové a strukturované finanční poradenství, investiční bankovnictví, ocenění nemovitosti nebo celého portfolia a také správu kancelářských budov. Klientům dále nabízíme exkluzivní zastoupení při pronájmu prostor na jejich nemovitostech nebo služby projektového managementu. Naši specialisté mají detailní znalost místního i mezinárodního trhu. 

Rychlá poptávka

Napište nám svůj kontakt a s čím vám můžeme pomoci. Brzy se ozveme.

CTA-Breaker-Module-Property-Type-Office-698x465

Komplexní služby šité na míru

Kontaktujte nás