Rezidenční nemovitosti

Multifamily - nájemní bydlení

Poskytujeme špičkové odborné poradenství v rychle se rozvíjejícím sektoru nájemního bydlení od financování záměru, přes výstavbu a návrh jednotek až po budoucí strategii projektu.

multifamily-and-build-to-rent-hero-972x1296 (3)

Lídři na trhu nájemního bydlení

Máme bohaté zkušenosti s poradenstvím klientům v oblasti nájemního bydlení. Orientovat se v tomto dynamicky rozvíjejícím se sektoru nemusí být snadné, ale díky našemu zkušenému týmu a jeho znalostem z pražského trhu a regionálních měst můžeme naše klienty podpořit při jejich strategických investičních rozhodnutí. 

Český trh dozrává a do popředí zájmu se dostávají dlouhodobé pronájmy. Velkým soukromým a institucionálním investorům pomáháme s doporučením vhodných investičních příležitostí, které budou generovat stabilní příjem.

Naši specialisté umí pomoci v každém bodě životního cyklu rezidenční nemovitosti. Nabízíme klientům komplexní služby v oblasti ocenění nemovitosti a návrhů designu, přes poradenství v oblasti managementu a správě, až po zajištění prodeje investorovi.

Reporty & průzkumy trhu

Zásadním předpokladem pro vaše efektivní rozhodování je detailní analýza trhu a demografická studie, kterou vám zpracují naši specialisté na průzkum trhu a oceňování nemovitostí.

Máte otázku nebo se chcete dozvědět více o nájemním bydlení?

Napište nám svůj kontakt a s čím vám můžeme pomoci. Brzy se ozveme.

CTA-Breaker-Module-Property-Type-Multifamily-698x465

Kontaktujte nás