Návrh a výstavba

Komerční nemovitosti a systémy

$name
Díky našemu širokému zeměpisnému působení mohou být naši stavební experti po ruce zákazníkům po celém světě. Odborné znalosti, jež jsme získali ve všech nejdůležitějších aspektech stavebních konstrukcí a materiálů – a samozřejmě i v oblasti technických systémů – nám umožňují návrh řešení optimalizující technické parametry a efektivní provoz budovy. Naše firma kombinuje technické audity, certifikace při uvádění budov do provozu a inženýrské návrhy. Můžeme tím rychle dojít od pochopení problematiky a identifikace defektu k návrhu řešení a jeho řešení obratem. Zjednodušujeme tak komunikaci, šetříme čas a snižujeme riziko.

Služby

Poradenství pro udržitelnost nemovitostí

Zajistíme udržitelnost nemovitostí pomocí certifikace dle standardů LEED, WELL Building Standard, BREEAM, Fitwel, IREM Certified Sustainable Property, BOMA a dalších.
 
Uvedení do provozu

Zkušení odborníci při uvedení objektu do provozu prověří a potvrdí vzduchotechnické, elektrické a instalatérské systémy z hlediska souladu s návrhovými a konstrukčními parametry, včetně místních standardů.
 
Dilapidace

Pro majitele i nájemníky nabízíme kreativní poradenství se zaměřením na komerční cíle,  dlouhodobou strategii a odborné řešení problémů souvisejících odstraněním objektů.  

Technické zařízení  

Zkušení inženýři v oblasti vzduchotechniky, elektroinstalace, instalatérské práce a požární bezpečnosti zaručují vysoce odborný návrh všech aspektů technických instalací. Od jednorázových projektů výměny zařízení, rekonstrukce jednotlivých systémů budovy, přes komplexní renovace až po návrhy zcela nových konstrukčních systémů.

Životní prostředí a proveditelnost

Pronájem, prodej a koupě, výstavba nebo správa pozemků a budov, odborné poradenství při analýze rizik z hlediska ochrany životního prostředí a návrh nákladově efektivních strategií snižování environmentálního rizika. Služby zahrnují environmentální audit (DD) a environmentální posouzení pozemků.
 
Technický audit budov

Globální síť technických auditorů zaměřujících se na všechny aspekty nákupu, prodeje a užívání všech typů nemovitostí pomáhá identifikovat technická rizika a závazky pro prodejce, kupující a nájemce. Naši stavební experti zajistí komplexní analýzu jednotlivých  nemovitostí či celého portfolia.

Rychlá poptávka

Napište nám svůj kontakt a s čím vám můžeme pomoci. Brzy se ozveme.

CTA-breaker-module-1424x1068px-3

Segmenty

  • Poskytujeme komplexní služby nájemcům, investorům nebo developerům v kancelářském segmentu.

  • Maloobchodníkům, vlastníkům a developerům poskytujeme komplexní služby. Nabízíme jedinečný vhled do dynamicky se vyvíjejícího světa maloobchodu.

  • Nabízíme komplexní služby pro investory, developery a nájemce průmyslových nemovitostí jako jsou sklady a výrobní haly.

  • CBRE má přes 25 let zkušeností s poradenskými a transakčními službami v oblasti datových center, a to včetně projektového řízení a provozu.

Kontaktujte nás

Seznamte se s nejnovějšími analýzami a zprávami o trhu

Náš tým zabývající se průzkumem trhu nabízí přesná data a komplexní rozhled, který v tomto oboru nemá obdoby.