Pandemie COVID-19 zásadně ovlivnila pracovní trh jako celek a ukázala nové příležitosti i výzvy ve způsobu a stylu práce jednotlivců i týmů.
 Díky našim nejnovějším studiím víme, co pálí zaměstnance a jaké jsou trendy v oblasti pracovního prostředí.

Hybridní práce jako norma?


Vzdálená práce akcentovala požadavek na flexibilitu a balanc mezi pracovním a soukromým životem. Většina firem proto reaguje zaváděním hybridního modelu práce, který si žádá nové nastavení pracoviště s důrazem na potřebu spojovat lidi a týmy a zabezpečit jejich pohodu, produktivitu a angažovanost.

Neexistuje jedno řešení vhodné pro všechny


Klíčem k úspěchu nastavení udržitelné a efektivní strategie hybridního modelu práce je správně pochopit potřeby zaměstnanců
a dobře je propojit s cíli společnosti. Náš tým ví jak na to a poradí vám, jaké řešení se hodí právě pro vaši společnost.

Zajímá vás více? Zašleme vám kompletní reporty

Naše studie

 
Výsledky průzkumů mezi zaměstnanci a společnostmi potvrzují potřebu strukturálních změn. Současně ale zdůrazňují rozdílné potřeby firem dle typu organizace a povahy činností pracovníků. Různé přístupy a strategie pracovního prostředí představují naše nedávné studie.

Jak lidé hodnotí práci z domova rok poté

Jak lidé hodnotí práci z domova rok poté

Průzkum provedený v osmi zemích střední a východní Evropy odhaluje, jak se zaměstnanci kanceláří adaptovali po roce trvání pandemie na práci na dálku, a kde vidí přínosy a zápory.
Průvodce strategií hybridní práce

Průvodce strategií hybridní práce

Hybridní práce mění komerční reality a pracoviště. Průvodce nabízí možné přístupy a tipy, jak si model osvojit, aby měl přínos jak pro zaměstnance tak pro společnost.
Jak vidí svou budoucnost nájemci kanceláří

Jak vidí svou budoucnost nájemci kanceláří

Průzkum mezi 130 nájemci v regionu EMEA odpovídá na otázky, jaké jsou zkušenosti a očekávání firem, jak se dívají na nově nastupující trend hybridní práce, nebo jak vnímají sdílené prostory a vztah se zaměstnanci.

Máte zájem dozvědět se více?

Rádi vám zašleme naše nejnovější studie a reporty nebo se můžete spojit přímo s našimi experty na kanceláře a pracovní prostředí.

Jak vám můžeme pomoci?


Naši specialisté vám dokáží poradit se širokým spektrem oblastí týkajících se kanceláří a pracovního prostředí. Pomůžeme s vyjednáním optimálních nájemních podmínek, vyhledáním nových prostorstěhováním nebo změnou v pojetí a uspořádání kanceláří včetně redesignu pracoviště.