Investice, financování a oceňování

Global Forecasting & Analytics

CBRE disponuje zkušeným týmem odborníků na ekonomiku, data a prognózy. Klientům poskytujeme detailní analýzy komerčních nemovitostí, které jim pomáhají v jejich každodenním rozhodování.

Market-forecast-analystics-hero-972x1296 (1)

Získejte přístup k CBRE Global Forecasting Platform

ERIX

Jste již předplatitelem?

Přihlášení do ERIX

Ekonomická data, která podpoří vaší strategii

Pro přípravu našich průzkumů trhu a analýz využíváme pokročilé analytické techniky a nástroje, které jsou v rámci odvětví zcela unikátní. Díky detailně zpracovaným data setům, mohou naši experti připravit propracované analýzy včetně srozumitelných prognóz a možných scénářů, které pomohou našim klientům snadno pochopit budoucnost a budou se na ni moci připravit. Výhodou je komplexní pohled, zásluhou kterého jsou naši klienti vždy o krok napřed a dosahují vynikajících výsledků.

Naší platformě důvěřují ti nejlepší na světě

Podporujeme progresivní myšlení

CBRE ekonomičtí a datoví experti pracují s inovativními analytickými nástroji, které umožňují přetavit složité analýzy na praktické poznatky. Našim klientům poskytujeme unikátní a detailní informace o lokálním trhu, které jim umožňují lépe pochopit prostředí, v němž podnikají a současně maximalizovat své výsledky. Největší světoví investoři se spoléhají na expertizu CBRE, protože vědí, že díky ní mohou dělat dobře informovaná investiční rozhodnutí.

Kontaktujte nás

Seznamte se s nejnovějšími analýzami a zprávami o trhu

Náš tým zabývající se průzkumem trhu nabízí přesná data a komplexní rozhled, který v tomto oboru nemá obdoby.