Vylepšete své obchodní výsledky

Analýza maloobchodu

Ať už je vaše značka etablovaná nebo teprve vstupuje na místní trh, naše jedinečné analýzy a unikátní data vám pomohou v důležitých, strategických rozhodnutích.

retail-anayltics-hero-972x1296

Bezkonkurenční data a technologie

Prostřednictvím naší analytické platformy získáte důležitý kritický kontext a transparentní informace, díky kterým lépe porozumíte vašemu portfoliu a současné situaci na trhu. Nabízíme řadu řešení, která vám pomohou v rámci expanze nebo vstupu na místní trh – od jednoduchých map přes komplexní prediktivní modelování.

Komplexní přístup

Pomocí predikčních modelů, umělé inteligence a dalších propracovaných analytických technik jsou naše analýzy detailní a přesné. Naši klienti díky nim mohou dělat dobře informovaná rozhodnutí, která podpoří jejich podnikání. Navzdory složitosti analýz se naši klienti mohou spolehnout na to, že je těmito studiemi provedeme a vše podrobně vysvětlíme.

CBRE Consulting

Poznatky založené na datech jsou klíčem k naplnění potenciálu vaší firmy. Zjistěte více o tom, jaká řešení a strategie nabízí naši experti na maloobchod.

consulting-cta-breaker-1424x1068

Služby v oblasti maloobchodu

Maloobchodníkům, vlastníkům a developerům poskytujeme komplexní služby. Nabízíme jedinečný vhled do dynamicky se vyvíjejícího světa maloobchodu.

Kontaktujte nás

Seznamte se s nejnovějšími analýzami a zprávami o trhu

Náš tým zabývající se průzkumem trhu nabízí přesná data a komplexní rozhled, který v tomto oboru nemá obdoby.