Společenská odpovědnost

Lidé

Klademe důraz na rozmanitost talentů a férové, bezpečné a inkluzivní pracoviště. Vždy se řídíme našimi hodnotami RISE - respekt, integrita, služby a excelence.

cr-people-basic-hero-972x1296

Přehled

To, že jsme světovou jedničkou, je zásluhou našeho týmu. Pohoda zaměstnanců je základem všeho, co děláme. Od projektů v oblasti diverzity, rovnosti a inkluze až po bezpečnost a wellbeing na pracovišti a zapojení do komunitního života.

Diverzita, rovnost a inkluze

V CBRE platí, že diverzita, rovnost a inkluze jsou více než pouhými hodnotami - jsou konkurenční výhodou. Tím, že vytváříme prostředí, kde si každého jednotlivce vážíme takového, jaký je, oceňujeme jeho přínos a dáváme mu šanci růst, otevíráme naše podnikání novým perspektivám a příležitostem. 

Jedním z našich nejúspěšnějších způsobů podpory rozmanitosti a inkluze je trvalá podpora skupin EBRG (Employee Business Resource Groups), které mají více než 16 000 členů po celém světě. 

Bezpečnost a wellbeing na pracovišti

Při každém rozhodnutí bereme v úvahu wellbeing našich lidí. Přejeme si, aby naši zaměstnanci pracovali v přátelské atmosféře a na konci každého pracovního dne se vraceli domů v tělesné a duševní pohodě. 

Určujeme globální normy a opatření. Rozvíjíme lídry, kteří udávají jasný směr a dohlíží na osobní odpovědnost každého člena týmu. Neustále zdokonalujeme bezpečnostní podmínky a jako lídři v oblasti zaměstnanecké zkušenosti se dělíme o své know-how.

CBRE Cares

CBRE Cares jakožto naše charitativní a dobrovolnická organizace využívá zápalu a nadání našich zaměstnanců po celém světě ke skutečné podpoře našich komunit.

Kontaktujte nás