Vylepšete své obchodní výsledky

Global Workplace Solutions

Dosáhněte transformačních strategických obchodních výsledků díky globálnímu dosahu a komplexní integraci řešení Global Workplace Solutions (GWS).

integrated-outsourcing-hero-972x1296_new_a (1)

O službě

Global Workplace Solutions


Dnešní realitní lídři čelí vysokým nárokům na dosažení špičkových výsledků při snižování nákladů na pronájem, dekarbonizaci, zapojení zaměstnanců a hybridní práci.

Pomocí strategického zapojení firem, datové inteligence a neustálých inovací poskytujeme integrovaná řešení, která zlepší zkušenost vašich zaměstnanců, zajistí efektivitu nákladů, zmírní rizika a vytvoří hmatatelnou hodnotu napříč vaším portfoliem.

Přístup zaměřený na výsledky


CBRE si uvědomuje, že každý klient a každé portfolio je jedinečné, a proto nabízíme řešení, která se přizpůsobují a rozšiřují podle vašich obchodních cílů. Ať už jde o podporu globálního portfolia, nebo o pomoc s lokálními potřebami, naše produkty a služby vám zajistí kontrolu nad náklady, provozní efektivitu a spokojenost stakeholderů.

Ať už potřebujete učinit jednorázové rozhodnutí nebo vypracovat dlouhodobou strategii, společně najdeme řešení pro vaše specifické potřeby a odhalíme příležitosti, jak dosáhnout strategických obchodních výsledků, a to po celém světě.

 1. Strategické plánování

  Klademe velký důraz na vytváření strategických vztahů v rámci dodavatelského řetězce, technologických a oborových partnerů, abychom zajistili lokální specializaci a dokonalost služeb pro naše klienty. Dokážeme investovat do strategických partnerství, abychom zkvalitnili služby, které dostáváte, a umožnili vám mít ten nejlepší dopad na životní prostředí, zaměstnance, dodavatele a komunity.
 2. Integrovaná řešení

  Světoví odborníci poskytují lokální řešení, která odpovídají vašim obchodním cílům. Žádný jiný poskytovatel služeb nedokáže zajistit tak komplexní balíček služeb - správu nemovitostí, projektový management a poradenské a transakční služby - se schopností odhalit příležitosti pro dosažení co největšího zisku.
 3. Špičková podpora portfolií

  Náš způsob provozu vám zjednoduší práci. Jsme pro vás jediným kontaktním bodem pro celý dodavatelský řetězec, v rámci kterého pro vás zajišťujeme řadu služeb. Postaráme se o to, aby byly služby přizpůsobeny vašim potřebám a pomohly vám dosáhnout vašich cílů. Vždy bereme v úvahu cenu, kvalitu, rychlost, možná rizika a jaký bude zážitek klientů během celého procesu.
 4. Data

  Investujeme čas a finanční prostředky do našich zaměstnanců a technologií, které nám pomáhají shromažďovat enormní množství dat. Díky tomu vám můžeme poskytnout skutečně užitečné rady pro řešení obtížných problémů.

Energetika a udržitelnost

Urychlete svou cestu k energetické soběstačnosti, zvyšte odolnost a spolehlivost svých nemovitostí a snižte celkové náklady na vlastnictví svého portfolia v rámci integrovaného provozního modelu správy nemovitostí.

energy-and-sustainability-transformation-topic-hero-module-2760x828 (1)

Související služby

Kontaktujte nás

Seznamte se s nejnovějšími analýzami a zprávami o trhu

Náš tým zabývající se průzkumem trhu nabízí přesná data a komplexní rozhled, který v tomto oboru nemá obdoby.