Správa nemovitostí a portfolií

Komplexní facility management

CBRE poskytuje řešení, která vám pomohou dosáhnout svých cílů v oblasti provozní efektivity, udržitelnosti a cílů pro dobré pracovní prostředí. Ať už máte jednu nemovitost nebo rozsáhlé portfolio rozmístěné po celém světě.

facilities-managment-hero-972x1296_a

Náš komplexní přístup

Máme největší tým expertů na komplexní facility management – vysoce specializované týmy, které vám pomohou splnit vaše obchodní cíle po celém světě. Vyvíjíme ucelená řešení přizpůsobená konkrétním potřebám.

Technickou údržbu provádíme sami s celkovými náklady o 29 % nižšími než dodavatelé v oboru, čímž poskytujeme stovkám firem rychlejší reakci na jejich potřeby, delší dobu provozuschopnosti a celkovou spokojenost.

Co pro vás můžeme udělat?

Facility management pro vaši nemovitost: Zlepšete efektivitu a udržitelnost vaší budovy

Spolehlivý a efektivní provoz

Optimalizujte náklady, snižte rizika a zlepšete celkovou kvalitu služeb, dodržování předpisů a bezpečnost vaší budovy nebo portfolia díky špičkovým talentům, procesům a technologiím.

Podpořte dosažení udržitelnosti

Pomůžeme vám vytvořit strategii pro vaše cíle v oblasti udržitelnosti, které můžete důvěřovat. Realizujte s námi svůj plán pro splnění a překonání cílů a zbavte se emisí uhlíku ve svém portfoliu.

Zlepšete atmosféru na pracovišti

Udělejte z vašeho pracoviště magnet pro vaše zaměstnance. Umožněte hybridní práci, přilákejte, zaujměte a udržte si své talenty prostřednictvím na míru šitého zaměstnaneckého zážitku.

Řešení na míru vašim potřebám

Využijte potenciál své nemovitosti

  • Technické služby: Optimalizujte provozní náklady, snižte rizika, zlepšete bezpečnost, dodržování předpisů a zvyšte provozuschopnost díky špičkovým technikům, technologiím, nástrojům a strategiím údržby.
  • Chytrá řešení pro správu zařízení: Dosáhněte vyšší efektivity a provozní spolehlivosti a zároveň snižte emise oxidu uhličitého a náklady pomocí integrovaných řešení automatizace, IoT a datové analytiky.
  • Optimalizace aktiv: Snižte náklady na životní cyklus aktiv, zvyšte výkonnost a spolehlivost a omezte emise uhlíku prostřednictvím modernizace, optimalizace, dovybavení a monitorování systémů budov v rámci vaší nemovitosti nebo portfolia.
  • Udržitelná řešení: V rámci celého vašeho provozu strategicky řešíme vaše cíle v oblasti snižování emisí uhlíku, energetické účinnosti, úspory vody, biodiverzity a redukce odpadů. 
  • Služby pro pracoviště: Proměňte své pracoviště v atraktivní destinaci díky službám orientovaným na lidi, které zvýší angažovanost zaměstnanců, zefektivní jejich práci a poskytnou vám užitečné informace o vašem pracovišti.
  • Dodávka projektů a zakázek: Poskytujeme služby na klíč - v rámci této služby jsme vaším jediným kontaktem pro celý realizační tým. Řídíme každou část dodavatelského řetězce, zvyšujeme efektivitu projektového procesu a urychlujeme harmonogram dodávek, abychom bezpečně dosáhli rychlejších výsledků.

Global Workplace Solutions

Dosáhněte transformativních obchodních výsledků pro vaši firmu díky globální působnosti a komplexnímu řešení Global Workplace Solutions (GWS).

Kontaktujte nás

Seznamte se s nejnovějšími analýzami a zprávami o trhu

Náš tým zabývající se průzkumem trhu nabízí přesná data a komplexní rozhled, který v tomto oboru nemá obdoby.