Segmenty

Hotely

Klientům z hotelového segmentu poskytujeme kreativní a inovativní řešení, společně s rozsáhlými zkušenostmi a mezinárodním zázemím.

$name
Aby naši klienti získali náskok před konkurencí v rychle se měnícím hotelovém segmentu, potřebují tým odborníků s detailní znalostí hotelového trhu, jak z českého, tak z mezinárodního prostředí. Díky naší expertize mohou klienti dělat strategická rozhodnutí o svých investicích a směřování svého portfolia. 

Zkušené týmy máme po celém světě, v Americe, regionu EMEA, Asii nebo Tichomoří. Tyto týmy nepracují izolovaně jen ve svém regionu, ale překlenují hranice, aby našim klientům mohly nabídnout ten nejlepší servis se zázemím mezinárodní společnosti. Informace z lokálního trhu dáváme do kontextu se světovými trendy. 

Našim klientům tak můžeme nabídnout pestrou škálu služeb od investičního prodeje a nákupu, přes dluhové poradenství, zajištění úvěru, oceňování nemovitostí až po strategické poradenství a průzkum trhu. Velkým institucionálním investorům, jednotlivcům nebo soukromým investorům pomáháme maximalizovat výnosy z jejich nemovitostí.

Klíčové služby

Máte otázku nebo se chcete dozvědět více o hotelech?

Napište nám svůj kontakt a s čím vám můžeme pomoci. Brzy se ozveme.

CTA-Breaker-Module-Property-Type-Hotels-698x465

Kontaktujte nás