Spolehlivý partner, který vás provede světovými kapitálovými trhy, je k nezaplacení. Obraťte se na nás. Pomůže vám spravovat kapitálové požadavky, maximalizovat výnosy z vašich investic a snížit dobu návratnosti investic do realit a developerských projektů.

Tým společnosti CBRE, který se zabývá investováním do nemovitostí na kapitálových trzích EMEA, se řadí k těm nejlepším. Poskytujeme službu, která propojuje oblasti investičního poradenství a akvizice a financování. Neúnavně překonáváme vaše očekávání.

Naše služby v oblasti investic na kapitálových trzích

  • Pomůžeme vám identifikovat výnosné komerční nemovitosti a portfolia, získat je i prodat. Vyjednáme klíčové obchodní podmínky a minimalizujeme transakční riziko.
  • Jsme schopni spravovat dluh a umístění vlastního kapitálu u všech typů komerčních nemovitostí.

Nabízíme podporu při fúzích a akvizicích na úrovni subjektů. Dále při získávání kapitálu, při strategickém oceňování na úrovni poradenských a podnikových priorit před IPO.

Těžíme z blízkých vztahů s nejaktivnějšími kapitálovými hráči na světě a dosahujeme tak vytyčených strategických plánů. Ať už se jedná o specifickou odbornost v oblasti nemovitostí nebo poradenství v oblasti firemních financí, kontaktujte nás. Máme znalosti a hluboké finanční zkušenosti, které řeší nejnáročnější výzvy v oblasti nemovitostí. 

V posledním desetiletí služby z oblasti realit směřují do rukou několika světových hráčů. Díky bezkonkurenční kombinaci finančních, poradenských a zprostředkovatelských znalostí má společnost CBRE vedoucí postavení na realitním trhu.