Jako náš klient získáte přístup k největší světové síti makléřů podporované řadou poradenských řešení. Ta vám pomohou upřesnit strategii komerčních nemovitostí a majetek ještě více zhodnotit.

Tým odborníků se zaměřuje na předvídání a překonávání překážek, řízení rizik a příležitostí. A to jak v současné době, tak v budoucnu. Cíl je udržet vaší strategii a maximalizovat výnosy. 

Dlouhodobé výsledky
Naši odborní poradci pro logistiku navrhnou a zavedou strategii, která bude přesně odpovídat vašim specifickým obchodním požadavkům a doplní ji pečlivým řízením finančních rizik.
 
Vaši firmu skutečně poznáme a vytvoříme strategie, které budou založené na hlubokém pochopení cílů, priorit, plánů rozvoje a výzev určených právě pro vás. Tento přístup nám poskytne jasnou představu o vašich průmyslových a logistických činnostech. My tak budeme moci poradit nejpružnější a nejproduktivnější způsoby správy vaší prostorové a distribuční sítě.

Výhody vícera trhů

Spojením světového dosahu s místními odbornými znalostmi přinášejí naši odborníci náhled mezinárodním nájemníkům, kteří mají potřeby na více trzích. Ať už plánujete expanzi na nové pracoviště, jednáte o transakci nebo potřebujete pomoci s řízením průmyslového projektu nebo se strategií portfolia, najdeme řešení všude, kde podnikáte.
 
Jedinečný přehled
Využíváme robustní, špičkové výzkumy, analýzy a místní odborné znalosti. Buďte si jisti, že je každé rozhodnutí založeno na komplexní analýze demografických údajů, nabídky pracovních sil, dovedností, dopravních spojení, tržních trendů a hodnot. Od jednotlivých budov až po celá portfolia nemovitostí.
 
Služby pro uživatele nemovitostí zahrnují:

  • Akvizice
  • Plán pro umístění pracoviště a výběr
  • Poradenství k finančním službám
  • Místní a regionální porovnání
  • Služby transakčního poradenství
  • Řízení průmyslových a logistických projektů
  • Strategické portfolio a plánování pracoviště