Naše řešení pro datová centra disponuje největším a jediným zcela integrovaným týmem pro nemovitosti. Poskytneme vám různé služby pro datová centra.

Ať už jste vlastník, nájemce nebo investor, podpoříme vás v průběhu celého životního cyklu stavby. Poskytneme vám poradenské a transakční služby, konzultace, projektové řízení i integrovanou provozní podporu vašeho datového centra. 

Můžete mít datové centrum kdekoli. Může mít jakýkoli rozsah či velikost. Nabídneme vám flexibilní, nastavitelné a konzistentní řízení datových center a IT řešení.

Pokroková IT řešení

Jsme zárukou toho, že strategie datového centra vaší společnosti udrží krok s požadavky na IT, které se v dnešní době neustále vyvíjí. Zajistíme bleskový přístup k informacím.

Bereme v úvahu nové trendy v oblasti technologií jako je cloud či kolokace. Jsme schopni vyvíjet účinná řešení, která drží krok s rychle se vyvíjejícími požadavky společností. 

Na řízení rizika záleží


Naši projektoví manažeři mají zkušenosti se slaďováním provozních a finančních potřeb s kritérii na stavbu a design. Pomůžeme vám vytvořit nákladově efektivní řešení, která minimalizují riziko a maximalizují efektivitu. 

Chápeme, že je zásadní, abyste se na datové centrum mohli spolehnout. Naše řešení díky intenzivnímu školení prokazatelně snižují až o 80 % provozní rizika, která způsobují lidé.

Global Data Centres

Přečtěte si více o datových centrech po celém světě