Průmysl a logistika

Rozumíme oboru na místní i světové úrovni.

Energetika a udržitelnost

S námi dosáhnete energetických cílů, zvýšíte pohodu na pracovišti a snížíte náklady.

Automobilový průmysl

Firmám podnikajícím v ropném a automobilovém průmyslu nabízíme široké spektrum realitních služeb.

Datová centra

Výpadky nejsou přípustné, zvláště když řídíte firmu. Když harmonizujete potřeby vašich nemovitostí s požadavky na IT, přemýšlejte strategicky. Selhání techniky nesmí ohrozit vaši společnost nebo celkový výdělek.

Hotely

Ať už jste společnost či jednotlivec, investor či věřitel, všichni můžete využívat výhod našich hotelů. Hotely, které spravujeme, poskytují jedinečné, komplexní a mezinárodní služby zaměřené na pohostinnost.

Kanceláře

Společnost CBRE je předním poradcem a poskytovatelem služeb na realitním trhu pro majitele kanceláří, jejich nájemníky, obyvatele a developery.

Laboratoře

Podporujeme úspěchy na vědeckých pracovištích.

Maloobchod

Náš zkušený tým má dlouholeté zkušenosti s poskytováním služeb v rámci retailového sektoru jako je správa obchodních center a retail parků, marketing nákupních center, pronájmy maloobchodních ploch, průzkumy maloobchodního trhu, architektonické služby, výstavbu a renovace nákupních center.

Multifamily

Produkty nájemního bydlení patří mezi nejžádanější investice na trhu s komerčními nemovitostmi v České republice. Tým CBRE vás zkušeně provede tímto atraktivním investičním segmentem a poskytne odborné a špičkové poradenství v tomto rychle se rozvíjejícím sektoru.