Ve společnosti CBRE poskytujeme transakční poradenství ohledně strategií pro investice do nemovitostí všem zahraničním klientům, stejně jako místním společnostem. Pomáháme klientům promyslet, jakou stopu za sebou zanechají. Radíme jim, jak mohou prostory co nejefektivněji využít.

Pracujeme se všemi typy aktiv, včetně kancelářských nemovitostí, obchodních nemovitostí, skladů, logistických budov a informačních středisek.

Jako klient společnosti CBRE budete mít přístup k největší síti makléřů na světě a řadě dalších podpůrných poradenských služeb. Můžete tak činit více rozvážných rozhodnutí o vaší firemní strategii pro investici do nemovitostí a díky majetkové účasti dosáhnout lepších výsledků. 

Snížené náklady a řízení rizik

Naši odborníci sestaví a realizují strategii šitou na míru vaší společnosti. Zohlední přitom veškerá finanční a operativní rizika i příležitosti.

Naše práce je rozumět tomu, co vás živí. Společně dosáhneme úrovně služeb, která předčí veškerá očekávání. 

Naše jedinečné řešení přizpůsobíme konkrétním požadavkům a tržní dynamice vaší obchodní oblasti.

Efektivní služba

Specializovaná kontaktní osoba s vámi probere obchodní požadavky, ať už se jedná o jedinou transakci či o transakce napříč několika trhy.

Využíváme spolehlivou a špičkovou tržní analýzu ve spojení s místními odbornými znalostmi. Můžete se tak spolehnout, že se všechna rozhodnutí opírají o komplexní analýzu demografických údajů, nabídku pracovních sil, odborností, dopravního spojení, tržních trendů a hodnot.