Technické zařízení budov

Technické zařízení na pracovištích musí fungovat hladce, ať zaměstnanci mohou pracovat produktivně. Jako přední poskytovatel správy technických zařízení provozujeme, udržujeme a opravujeme budovy a majetek efektivně a spolehlivě a zajišťujeme jejich bezchybný chod. Díky nám budete mít lepší pracoviště, šťastnější zaměstnance a úspěšnější společnost. Rovněž poskytujeme podporu v oblasti dodržování všech právních a regulačních požadavků. Díky tomu se můžete soustředit na své hlavní podnikání. 

Inteligentní údržba snižuje náklady a minimalizuje odstávky

V celosvětovém měřítku poskytujeme více technických služeb než kterákoli jiná společnost, a tím snižujeme náklady a rizika. Pomáháme firmám v oblasti průmyslu, přírodních věd, energií, finančních služeb a technologií. Díky vašim datům a vlastním technologiím určujeme a uplatňujeme tu nejlepší strategii pro údržbu technických zařízení.

Díky inteligentní analýze dat a dlouholetým zkušenostem vytváříme efektivní plány údržby, optimalizujeme náklady a minimalizujeme odstávky. Pomocí mobilních technologií a bezpapírového procesu předvídáme a rychle odhalíme selhání zařízení, zdokumentujeme a okamžitě napravíme. Minimalizujeme odstávky a rizika a pomáháme snížit provozní a investiční náklady.

Lokální odborné znalosti a celosvětové osvědčené postupy

Služby poskytujeme udržitelným způsobem, který je energeticky a nákladově efektivní. Naše postupy se vyznačují optimalizací a vynikající kvalitou. Stanovili jsme vysoké bezpečnostní standardy, které zahrnují certifikovaný systém řízení, průběžná bezpečnostní školení, interní a externí audity a postupy pro neustálé zlepšování bezpečnosti na pracovišti. To nám přináší ocenění a uznání od zákazníků.

Jako největší poskytovatel komplexních realitních služeb na světě investujeme do technologií, inovací a efektivních procesů, abychom zajistili vyšší efektivitu nákladů, transparentnost a špičkové služby. Jako náš klient budete těžit z výhod mezinárodní společnosti a místních odborných znalostí v dané oblasti. 

Spektrum služeb pro provoz a údržbu budov a souvisejících technických zařízení:

 • Střechy a konstrukce
 • Dodávky energií
 • Elektrické systémy
 • Topné systémy
 • Sanitární systémy
 • Ventilační a klimatizační systémy
 • Chladicí systémy
 • Protipožární systémy
 • Poplašné systémy
 • Dopravníkové systémy
 • Systémy komunikačních a informačních technologií
 • Zvláštní systémy 
Související služby

Ať už potřebujete zajistit komplexní správu, nebo jen její dílčí část, jako jsou úklid, ostraha, údržba nebo stravování, jsme tady, abychom vám pomohli. Zajistíme i specifické a vysoce odborné služby jako jsou například údržba výrobních zařízení nebo kalibrace strojů.
Naše komplexní řešení pro pracoviště (Global Workplace Solutions, GWS) je největším světovým poskytovatelem integrované správy zařízení, projektového řízení a služeb v oblasti nemovitostí.
Nabízíme poradenství pro nájemníky v celém průběhu životního cyklu budov. Včetně akvizice, financování, likvidace a strategického poradenství ve vztahu k portfoliu nemovitostí.