Díky kombinaci špičkových znalostních nástrojů s odbornými znalostmi na místní i světové úrovni nabízíme analýzu dodavatelského řetězce vaší společnosti. Profesionální doporučení přinášejí téměř vždy změny k lepšímu. 

Snížení nákladů na dodavatelský řetězec


Odborníci z oblasti dodavatelského řetězce podrobně prozkoumají počet, umístění, velikost a úlohu zařízení ve vaší síti dodavatelského řetězce. Pomohou vám snížit náklady a zvýšit efektivitu vašeho podnikání. 

Na základě našich odborných znalostí a měřítek můžeme analyzovat rozdíly v nákladech a poskytování služeb na celém světě a nabídnout vám optimalizaci sítě a řešení dodavatelského řetězce. To vám umožní dosáhnout vytyčených obchodních cílů. Náš konzultační proces v oblasti řetězce dodavatelů je řízen osvědčenou analýzou údajů o nemovitostech, včetně nákladů na pracovní sílu, pobídek týkajících se umístění, přepravních sazeb a nákladů na zásoby. 

Řízení kapacit


Ve společnosti CBRE zhodnotíme vaši současnou činnost a identifikujeme a zmírníme omezení kapacity. Provedeme také analýzu dodavatelského řetězce v oblastech, jako je logistika, doprava, distribuce, skladové zásoby a řízení objednávek. Poměříme vaše současné plánování kapacit proti prognóze růstu s cílem zajistit budoucí úspěch.

Logistika třetích stran

Naši odborníci zhodnotí výhody externích logistických služeb a řízení dodavatelského řetězce oproti vašim vlastním službám. 

Naší prací je pochopit vaše strategické požadavky. Pokud je pro vás model externího dodavatelského řetězce vhodný, můžeme vám pomoci vybrat toho nejlepšího externího poskytovatele právě pro vaše potřeby.