Pracovní prostředí kanceláře má bezpochyby významný vliv na zaměstnance a výkon vaší společnosti

V CBRE víme, že správně nastavené pracoviště může být inkubátorem nových nápadů, inovací, příjemným místem pro zaměstnance a zákazníky a současně symbolem toho, v co věříte a za čím stojíte. Náš přístup ke klientům je holistický. Na vaši společnost se podíváme jako celek, a abychom vám porozuměli a mohli pomoci, musíme provést následující kroky:

  • Posloucháme vás. Díky komplexní analýze společnosti pochopíme vaše potřeby, cíle, přání a ambice.

  • Porozumíme prostředí. Analýza budovy odhalí její limity, silné a slabé stránky.

  • Ptáme se zaměstnanců. Studie obsazenosti pracoviště a on-line průzkum pracovních rutin a spokojenosti pomůže získat přehled o využití pracoviště, chování zaměstnanců a jejich pracovních návycích.
  • Chápeme trendy a známe správný směr. Díky tomu využijeme veškerý skrytý potenciál a navrhneme inovativní a na míru šitý koncept.
  • Uděláme přehled. Vypracujeme prostorově-funkční program odhalující, kolik prostoru a jaké typy pracovních zón vaše společnost potřebuje.
  • Z vyšší perspektivy k detailu – ne naopak. Prostřednictvím schematického zónování vám ukážeme, jak nejlépe rozložit pracovní prostor. Do úvahy bereme specifikum budovy, vnitřní prostředí, potřeby zaměstnanců a jak podpořit vztahy na pracovišti. Následně připravujeme specifikaci jednotlivých pracovišť.
  • Každá změna bolí. Pro snadnější přijetí nového prostředí a způsobu práce vám pomůžeme s vedením těchto změn a komunikací směrem
    k zaměstnancům.

Potřebujete poradit v oblasti strategie pracovního prostředí a vedení změn?
KONTAKTUJTE NÁS

Služby v oblasti strategie pracovního prostředí & vedení změn

Strategie pracovního prostředí

Strategie pracovního prostředí

ZJISTIT VÍCE
Vedení změn

Vedení změn

ZJISTIT VÍCE

Reference a Případové studie

Související služby

Zdravé pracovní prostředí & Udržitelnost budov

Architektura & Interiérový design

Projektový management