Díky našim službám bude vaše portfolio nemovitostí nepřehlédnutelné. Poskytujeme důvěryhodné rady a vytváříme koordinované firemní strategie, které podporují zvyšování obchodní hodnoty při současném řízení rizik. 

Uvědomujeme si, že hlavní činnost našich klientů není často zaměřena na nemovitosti a realitní trh. S ohledem na tuto skutečnost koordinujeme naše služby globálně a centrálně, abychom úspěšně reagovali na tržní podmínky a zajistili sladění s vytyčenou širší firemní strategií.

Nabízíme:

Tvorba firemní strategie: Zavedení a koordinace akčních plánů, novátorská řešení pro uživatele nemovitostí.

Poradenské služby: Analýzy umístění a pracovišť, výpočet výhod nového sjednání, přemístění, pronájmu nebo nákupu.

Správa transakcí: Akvizice a likvidace pronajatých nemovitostí, nemovitostí v absolutním vlastnictví, nové sjednání leasingu a postoupení leasingu, struktury prodeje, prodej se zpětným leasingem, řešení typu „výstavba na míru“.

Správa globálního portfolia

 Máme bezkonkurenční zkušenosti se zefektivňováním transakčního procesu. Ušetříme vám čas a peníze od jednorázových transakcí až po celkovou správu vašeho portfolia a závazků z nájemního vztahu. 

Úspory nákladů

Naše důvěryhodné poradenské služby v oblasti správy a strategie portfolia mohou rychle zjistit, kde jsou ve vaší společnosti možné úspory nákladů. Obvykle díky optimalizaci transakcí ušetříte kolem 20 %.