Outsourcing správy plateb nájemného a závazků z realitního portfolia vám přinese úspory a snížení rizik. Řídíme komunikaci mezi pronajímatelem a podnájemcem.  Vy se můžete zaměřit jen na vaše důležité obchodní cíle. 

Úspory a efektivnost portfolia

Špičková analýza dat a naše široké znalosti poskytují jasný přehled o vašem portfoliu nemovitostí. Usnadníme vám správu nemovitostí díky tomu, že budete moci snadno sledovat výkonnost a probíhající práci. 

Naši odborníci vám pomocí výkonných nástrojů pro analýzu pomohou sledovat efektivitu a sladit nemovitosti s vytyčenými firemními cíli. Tento proces přináší našim klientům úspory zpravidla kolem 20 %. 

Služby Správy realitního portfolia:

Správa dat / správa nájmů
  • Do jediné databáze zadáme a spravujeme informace z celého vašeho portfolia. V této databázi budete mít okamžitý přístup ke všem důležitým informacím spojeným s nemovitostmi, včetně typu nájmu a objektu, délky nájmu, zásadních dat a toho, kdy je možné je změnit. 

Účetnictví klientů
  • Naše komplexní služby v oblasti účtování leasingu zahrnují pohledávky a závazky. Zajistíme, aby byly zaplaceny pouze smluvní poplatky za nemovitosti, jako je nájemné, poplatky za služby a pojištění. Náš tým také řídí veškeré účetnictví v oblasti finančního leasingu – platby z nemovitostí od nájemců, přesné rozpočty a obchodní plány a audity nájemného a poplatků za služby.