Integrovaná správa zařízení

Jsme předním světovým dodavatelem outsourcingových služeb pro integrovanou správu zařízení. Máme odborné znalosti v oblasti technického zařízení budov.
Zkušené týmy v oblasti celkových řešení pracovišť se mohou v rámci outsourcingového partnerství ujmout kompletní správy budov našich klientů nebo poskytovat specifické technické služby.
Spektrum našich služeb se pohybuje od integrovaných komplexních řešení (správa zařízení, úklid, stravování, bezpečnost a údržba) pro obchodní kanceláře až po provoz a údržbu výrobních zařízení a specializované služby, jako je kalibrace. Vyvíjíme ucelená řešení přizpůsobená konkrétním potřebám. Nemovitosti a majetek spravujeme bezpečným, kompatibilním, energeticky účinným a nákladově efektivním způsobem. Zároveň poskytujeme prvotřídní služby.

Odborné znalosti lídra na trhu v oblasti technických služeb 

Základem naší nabídky jsou rozsáhlé technické znalosti. S 14 500 vysoce kvalifikovanými techniky po celém světě poskytujeme více služeb v oblasti správy technických zařízení, než kterákoli jiná společnost. Naši zaměstnanci absolvují pravidelná školení a profesionálně se rozvíjí. Můžete nám plně důvěřovat a svěřit nám důležitá datová centra, laboratoře nebo výrobní zařízení. Pro úklid, catering nebo bezpečnostní služby využíváme služeb kvalifikovaných strategických partnerů. Díky obchodním modelům založeným na výsledcích pomáháme dosáhnout obchodním cílům.
Můžeme převzít provoz a financování nových zdrojů energie, systémů stlačeného vzduchu nebo ventilačních systémů v rámci smluvní dohody. Tím se sníží náklady na údržbu a zároveň zvýší produktivita. Jsme největším světovým odběratelem služeb správy infrastrukturních zařízení s objemem 4 miliard USD ročně. Díky tomu máte prospěch ze služeb se špičkovou kvalitou a za příznivých podmínek. 

Vynikající služby na místní i mezinárodní úrovni

Spravujeme realitní portfolio se stovkami nemovitostí po celém světě prostřednictvím stálých a vynikajících služeb. Jsme odborníci na celý životní cyklus staveb. Řídíme inovace a digitalizaci tím, že investujeme do naší světové technologické platformy CBRE Vantage, inteligentní automatizace budov (CRRE I ESI) a řešení Smart Building. Byli jsme jedenáctkrát za sebou zařazeni do seznamu nejlepších outsourcingových společností IAOP. Ve střední a východní Evropě se spoléháte na odborné know-how více než 2 500 odborníků na správu technického zařízení.
Díky kombinaci mezinárodních standardů a lokálních odborných znalostí garantujeme dodržování předpisů, bezpečnost (životní prostředí, zdraví a bezpečnost práce), zvýšenou efektivitu nákladů, transparentnost a vynikající kvalitu služeb.

Vnitřní poznámka 
Jsme jedním z největších dodavatelů outsourcingových služeb pro integrovanou správu zařízení na světě. Rozumíme technickým zařízení budov.

Popis služeb pro uživatele nemovitostí
V rámci outsourcingového partnerství můžeme spravovat a provozovat kompletní portfolio nemovitostí našich klientů ve více zemích nebo poskytovat vlastní služby správy technických zařízení.

Související odkazy na stránce:

Globální řešení pro pracoviště, správa technických zařízení, laboratoře, datová centra, služby v oblasti průmyslu a logistiky, energie a udržitelnost

Související služby

Provozujeme, udržujeme a opravujeme kancelářské budovy, obchodní nemovitosti, sklady i logistická centra. Efektivně, spolehlivě a vždy tak, abychom snížili náklady, maximalizovali efektivitu, a naopak minimalizovali problémy a případné odstávky. Klademe důraz na zavádění spolehlivých technologií a následujeme inovační trendy.
Rozumíme oboru na místní i světové úrovni.
Podporujeme úspěchy na vědeckých pracovištích.