Nabízíme specializovanou službu pro firemní nájemníky komerčních nemovitostí. Připravujeme analýzy, doporučení a manažerské řízení.

Firemní (korporátní) kapitálové trhy (angl.: Corporate Capital Markets = CCM) jsou divizí týmu poradců v oblasti kapitálu společnosti CBRE, který pracuje v rámci oblasti EMEA speciálně pro vlastníky firem a nájemníky obchodních nemovitostí. Na všechny kapitálové trhy pohlížíme kriticky a snažíme se odhalit hodnoty. Stejně jako pro naše klienty z řad investorů, nabízíme celou škálu služeb i pro nájemníky. Například poradenství v oblasti monetizace a leasingu. Také podporu projektů konsolidace nebo přemístění, které zahrnují disponování se všemi druhy nemovitostí pro stávající nebo nejvyšší a nejlepší alternativní využití. Dokonce i financování nových projektů. 

Náš tým CCM má široké vědomosti a odborné znalosti v oblasti financí, účetnictví, ekonomiky a daní. Díky tomu se z oblasti nemovitostí dozvíte to nejdůležitější a nejhodnotnější. 

Naše služby v oblasti firemních kapitálových trhů zahrnují:

  • Prodej a zpětný leasing
  • Nákup a zpětný leasing
  • Strategie podle portfolia
  • Strategie alternativního využití přebytku z majetku
  • Přebytek z prodeje majetku
  • Financování na míru
  • Poradenství v oblasti leasingu

 


Přední poradce


Společnost CBRE uskutečnila od roku 2003 transakce v hodnotě více než 17,6 miliardy USD v oblasti prodeje a zpětného leasingu. Stali jsme se tak předním poradcem v oblasti prodeje a zpětného leasingu na světě. 

Nájemníci obchodních nemovitostí využívají stále častěji dohodu o prodeji a zpětném leasingu, aby získali přístup ke kapitálové hodnotě svého portfolia nemovitostí, a přitom si zachovali a zajistili dlouhodobé užívání a kontrolu nad majetkem. Prodej a zpětný leasing mohou být také velmi účinným nástrojem, jak řídit budoucí opuštění nemovitosti. 

Náš tým CCM má zkušenosti a řešení míru, které odráží vaše požadavky na obchodní nemovitosti.