Corporate Capital Markets

Jako vlastník nebo nájemník firemních nemovitostí potřebujete kapitál podobně jako každý investor. Pokud ale nejsou nemovitosti jádro vašeho podnikání, a vy se jim přesto musíte věnovat, mohou vám uniknout velké příležitosti.

Integrated Facilities Management

Termíny pro vyhledávání: Integrovaná správa zařízení, outsourcing, správa technických zařízení

Oceňování nemovitostí pro nájemce

Poskytujeme poradenství v oblasti oceňování korporátním nájemcům. Naše pověst je založena na budování dlouhodobých vztahů, poskytování důvěryhodných rad a vysoce kvalitních služeb.

Portfolio and Location Advisory

Náš tým specializovaný na Poradenství pro umístění podnikání najde tu nejvhodnější lokalitu pro vaši společnost, zaměstnance i klientelu. Díky tomu se ještě více přiblížíte stanoveným podnikatelským cílům.

Portfolio Services

Zabýváme se správou realitního portfolia a poskytneme vám ucelený a přesný přehled o vašem portfoliu nemovitostí. Stejně jako komplexní leasingové účetnictví a správu nemovitostí.

Projektový management

Přizpůsobte své pracoviště potřebám firmy.

Správa transakcí a firemní strategie

Ve společnosti CBRE poskytujeme špičkové služby Správy transakcí a firemní strategie a spolupracujeme s klienty v rámci jejich zájmů v oblasti nemovitostí. Chceme zajistit co nejúspěšnější akvizice, likvidace, prodloužení i obnovení nájemní smluv.

Supply Chain

Tým pro Řízení dodavatelského řetězce společnosti CBRE poskytuje strategická řešení komplexních obchodních problémů. Tato řešení vám dokáží podpořit vaše skutečné obchodní výhody.

Technical Facilities Management

Technické zařízení na pracovištích musí fungovat hladce, ať zaměstnanci mohou pracovat produktivně.

Transakce a zastupování nájemců

Náš tým pro Transakce a zastupování nájemců spolupracuje s nájemci komerčních realit ve všech záležitostech, které se týkají nemovitostí.

Workplace and Occupancy

Společnost CBRE je předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti Pracovního prostředí a užívání nemovitosti. Pomáháme podnikům identifikovat a zavádět řešení pro pracoviště, která zvyšují efektivitu zaměstnanců a přinášejí skvělé obchodní výsledky.