Analýza a správa portfolia

Postaráme se o udržování dobrých vztahů s nájemci, zajistíme správu a údržbu nemovitosti, bezpečnosti a také vedení účetnictví. Vy díky tomu máte čas na to, čemu perfektně rozumíte: Na vlastní byznys.

Analýza dodavatelského řetězce

Snížit náklady, zvýšit efektivitu, najít slabá místa a ta odstranit. To jsou hlavní cíle analýzy dodavatelského řetězce. Do hloubky prozkoumáme každý jeho článek a navrhneme jeho optimalizaci tak, aby rostly vaše konkurenční výhody a s nimi i váš byznys.

Corporate Capital Markets

Máme znalosti a mnohaleté zkušenosti v oblasti financí, účetnictví, investic, ekonomiky i daní a připravíme pro vás analýzy a konkrétní doporučení v oblastech pronájmu, konsolidace a optimalizace vašeho portfolia, analýza vhodného umístění nebo přemístění nemovitostí, ale i investic do firemních realit.

Komplexní správa nemovitostí

Ať už potřebujete zajistit komplexní správu, nebo jen její dílčí část, jako jsou úklid, ostraha, údržba nebo stravování, jsme tady, abychom vám pomohli. Zajistíme i specifické a vysoce odborné služby jako jsou například údržba výrobních zařízení nebo kalibrace strojů.

Oceňování a odhad nemovitostí pro nájemce

Zajistíme pro vás nezávislé poradenství v oblasti oceňování a odhadu nemovitostí. Při oceňování používáme nejmodernější metody, kombinujeme znalosti místního trhu s celosvětovými trendy, a díky tomu můžeme nabídnout přesné a spolehlivé tržní ocenění.

Poradenství pro pracovní prostředí

Lepší pracoviště vede k vyšší spokojenosti zaměstnanců, efektivitě, lepšímu pracovnímu výkonu a stává se nedílnou součástí firemní kultury. My s tím máme dlouholeté zkušenosti a rádi je uplatníme i při práci pro vás. Pomůžeme vám vytvořit prostředí, které podporuje spolupráci a inovaci.

Poradenství pro umístění nemovitosti nebo stěhování firmy

Díky analytickým nástrojům a hlubokým znalostem lokálních i světových trhů pro vás najdeme strategickou lokalitu a pomůžeme s přestěhováním firmy nebo výběrem vhodné lokality pro pronájem vašich nemovitostí.

Správa transakcí

Akvizice nebo přejednání pronajatých nemovitostí, nové sjednání nebo postoupení pronájmu… Že byste se raději místo těmto finančním operacím věnovali svému podnikání? S pomocí a podporou od CBRE klidně můžete.

Technologická správa nemovitostí

Provozujeme, udržujeme a opravujeme kancelářské budovy, obchodní nemovitosti, sklady i logistická centra. Efektivně, spolehlivě a vždy tak, abychom snížili náklady, maximalizovali efektivitu, a naopak minimalizovali problémy a případné odstávky. Klademe důraz na zavádění spolehlivých technologií a následujeme inovační trendy.

Transakce a zastupování nájemců

Náš tým pro Transakce a zastupování nájemců spolupracuje s nájemci komerčních realit ve všech záležitostech, které se týkají nemovitostí.