Pronájem komerčních prostor

Pomůžeme vám s pronájmem komerční nemovitosti. Najdeme ideální kanceláře, sklady i obchodní prostory pro vaši firmu. Rychle, profesionálně a s ohledem na vaše potřeby.

Architektura & Interiérový design

Navrhujeme interiér na míru. Interiér by měl být nejen krásný a plně funkční, ale současně zrcadlit firemní kulturu a atmosféru.

Korporátní kapitálové trhy

Máme znalosti a mnohaleté zkušenosti v oblasti financí, účetnictví, investic, ekonomiky i daní a připravíme pro vás analýzy a konkrétní doporučení v oblastech pronájmu, konsolidace a optimalizace vašeho portfolia, analýza vhodného umístění nebo přemístění nemovitostí, ale i investic do firemních realit.

Komplexní správa nemovitostí

Ať už potřebujete zajistit komplexní správu, nebo jen její dílčí část, jako jsou úklid, ostraha, údržba nebo stravování, jsme tady, abychom vám pomohli. Zajistíme i specifické a vysoce odborné služby jako jsou například údržba výrobních zařízení nebo kalibrace strojů.

Management stěhování a dodávky nábytku

Poskytujeme komplexní služby řízení dodávky nábytku, kdy dohlížíme na všechny související procesy od jeho návrhu přes výběrové řízení až po jeho instalaci na místě.

Transakce a zastupování nájemců

Náš tým pro Transakce a zastupování nájemců spolupracuje s nájemci komerčních realit ve všech záležitostech, které se týkají nemovitostí.

Analýza a správa portfolia

Postaráme se o udržování dobrých vztahů s nájemci, zajistíme správu a údržbu nemovitosti, bezpečnosti a také vedení účetnictví. Vy díky tomu máte čas na to, čemu perfektně rozumíte: Na vlastní byznys.

Projektový management

Analýza dodavatelského řetězce

Snížit náklady, zvýšit efektivitu, najít slabá místa a ta odstranit. To jsou hlavní cíle analýzy dodavatelského řetězce. Do hloubky prozkoumáme každý jeho článek a navrhneme jeho optimalizaci tak, aby rostly vaše konkurenční výhody a s nimi i váš byznys.

Technická správa nemovitostí

Provozujeme, udržujeme a opravujeme kancelářské budovy, obchodní nemovitosti, sklady i logistická centra. Efektivně, spolehlivě a vždy tak, abychom snížili náklady, maximalizovali efektivitu, a naopak minimalizovali problémy a případné odstávky. Klademe důraz na zavádění spolehlivých technologií a následujeme inovační trendy.

Správa transakcí

Akvizice nebo přejednání pronajatých nemovitostí, nové sjednání nebo postoupení pronájmu… Že byste se raději místo těmto finančním operacím věnovali svému podnikání? S pomocí a podporou od CBRE klidně můžete.

Oceňování a odhad nemovitostí pro nájemce

Zajistíme pro vás nezávislé poradenství v oblasti oceňování a odhadu nemovitostí. Při oceňování používáme nejmodernější metody, kombinujeme znalosti místního trhu s celosvětovými trendy, a díky tomu můžeme nabídnout přesné a spolehlivé tržní ocenění.

Strategie pracovního prostředí & Vedení změn

V CBRE víme, že správně nastavené pracoviště může být inkubátorem nových nápadů, inovací, příjemným místem pro zaměstnance a zákazníky a současně symbolem toho, v co věříte a za čím stojíte.