Nabízíme odborné nezávislé poradenství pro všechny typy nemovitostí a podle oboru. Zajišťujeme půjčky na jednorázové komerční budovy a obytné prostory.

Tvorba přesných a spolehlivých ocenění nemovitosti je nezbytná pro dobře fungující a transparentní realitní trh. Snižujeme nejistotu a pomáháme lépe pochopit výkonnost aktiv na širším trhu.

Spojujeme znalosti realitního trhu v České republice s vlastními celosvětově platnými standardy správy postupů a přístupu k datům. Využíváme nejnovější metody, které jsou součástí dobře rozvinutého procesu. Tím zajišťujeme špičkový výkon. Naše oceňování je navíc v souladu s nejčerstvějšími fiskálními a finančními předpisy.

Dosáhneme pro vás výjimečných výsledků skrze nemovitosti, které ženou hodnotu vaší společnosti vzhůru. Náš přístup k oceňovacím a poradenským službám stojí na třech základních principech: 

  • Závazek k výjimečnosti a ke kvalitnímu řízení rizik
  • Přední technologické platformy a přístupnost dat
  • Celosvětové pokrytí a použitelnost

Špičkový poskytovatel oceňovacích služeb
Poskytujeme služby v oceňování a poradenství. Jsme největší a nejzkušenější v oboru realitních služeb v celé Evropě. Poskytujeme informované, na trh orientované, nezávislé poradenství, které se týká všech typů nemovitostí a celého spektra majetkových zájmů. Od jednorázových ocenění až po ocenění celých portfolií.

Známe realitní trh
Služby pro oceňování a poradenství podpíráme informacemi, které vyplývají z našeho předního postavení na trhu. Jako špičkový poradce v oblasti komerčních nemovitostí máme k dispozici výsledky průzkumů, data dodaná odborníky z celého světa a investičními transakcemi.