Oceňování nemovitostí je základním kamenem jakéhokoliv finančního rozhodování jak pro investory, tak pro vlastníky komerčních nemovitostí.

Nabízíme odborné a nezávislé poradenství týkající se všech typů nemovitostí, včetně oceňvání portfolií i jednotlivých komerčních a rezidenčních budov.

Dobře fungující a transparentní realitní trh potřebuje přesní a spolehlivé oceňování. Pomáháme všem zúčastněným stranám snižovat nejistotu a lépe pochopit, jak nemovitosti v kontextu šíršího trhu fungují.

Abychom dosáhli co nejlepších výsledků, propojujeme znalosti českého realitního trhu s celosvětově platnými normami pro to, jak řídit postupy a přistupovat k datům. Co stojí za naší špičkovou výkonností? Využíváme ty nejmodernější metody, které jsou součástí dobře promyšleného procesu. Navíc všechna ocenění, která od nás získáte, jsou v souladu s aktuálními daňovými a finančními předpisy.

  • závazek výjimečně  kvalitnímu řízení rizik,
  • přední technologické platformy a přístupnost dat,
  • celosvětové pokrytí a využitelnost.
Jednička v oceňování
CBRE Valuation & Advisory je největší a nejzkušenější tým svého druhu v Evropě. Poskytujeme fundované, tržně orientované a nezávislé poradenství, které se týká všch typů nemovitostí a celého spektra majetkových účastí. Od jednorázových oceňění přes pravidelné měsíční, čtvrtletní a roční ocenění jednotlivých nemovitostí i celých portfolií.

Rozumíme trhu
Jsme špičkou trhu s nemovitosmi a díky tomu máme ty nejlepší informace. Máme k dispozici výsledky výzkumu trhu, data od našich odborníků i zprávy o transakcích, které provedly naše agentské a investiční týmy. To všechno nám umožňuje poskytovat kvalitní rady a dobře oceňovat.