Komerční nemovitosti jsou v dlouhodobém měřítku atraktivní investicí, které nabízí velmi zajímavou návratnost. Investiční tým CBRE vám poradí, jakou zvolit dlouhodobou strategii a jak o nemovitosti profesionálně pečovat. Společným cílem je maximalizovat jejich budoucí výnos.

Nabízíme podporu a poradenství ve všech fázích investičního cyklu. Naše poradenství v oblasti investic do komerčních nemovitostí se týká: 

Náš tým je podporou pro soukromé investory, společnosti i finanční instituce. Poradíme vám ve všech fázích investičního cyklu, od investice samotné až po její prodej, a napříč všemi sektory v České republice. Zabýváme se všemi druhy nemovitostí se všemi jejich specifiky. Naším cílem je investici do komerční nemovitosti vždy maximalizovat. 

S čím vám v oblasti investic do komerčních nemovitostí pomůžeme a poradíme?

Investice do maloobchodních nemovitostí. Máme hluboké znalosti maloobchodního sektoru a bezkonkurenční know-how českého realitního trhu. Řídíme největší počet obchodních center ze všech konzultačních společností.
 Investice do kancelářských prostor. Nabízíme nestranné poradenství i řešení na klíč. Investice do kancelářských prostor vyřešíme po stránce technické, obchodní i finanční. 
Investice do průmyslových & logistických nemovitostí. Pomůžeme vám investovat do sektoru, který v posledních letech zažívá výrazný růst díky oborům e-commerce, logistiky, FMCG nebo automotive. Díky bohatým zkušenostem jsou naše znalosti výjimečné napříč celým sektorem. 

Nepřetržitě sledujeme trh a sbíráme klíčová data a informace. Díky nim predikujeme světové i lokální trendy a poradíme vám, jak úspěšně investovat kapitál. Proto jsme ta nejlepší volba pro správu investic do komerčních nemovitostí.