Architektura & Interiérový design

Navrhujeme interiér na míru. Interiér by měl být nejen krásný a plně funkční, ale současně zrcadlit firemní kulturu a atmosféru.

Investiční leasing

Navrhneme a na míru pro vás připravíme komplexní leasingovou strategii. Pomůžeme vám najít nemovitosti vhodné k investování i způsob financování. Máme také know-how v oblasti akvizic, převodů majetku, finančního poradenství nebo oceňování nemovitostí.

Investice do nemovitostí

Jsme špička v investičním poradenství a najdeme pro vás ty nejlepší investice do nemovitostí na klíčových světových trzích. Naše investiční doporučení jsou ta nejlepší možná a především nezávislá. Poradíme vám v oblasti investic do komerčních nemovitostí i do kapitálových trhů.

Projektový management

Technický audit budov

Nabízíme kompletní portfolio služeb týkající se technického auditu budov. Máme specializované týmy od autorizovaných inženýrů, auditorů, stavbyvedoucích až po servisní techniky s tím, že pro vás vše koordinuje jeden dedikovaný kontakt.

Oceňování nemovitostí a poradenství pro investory

Náš tým, který se zabývá oceňováním nemovitostí, je špičkou v oboru. Poskytujeme poradenství v oblasti tradičních komerčních a rezidenčních nemovitostí. Mezi klienty, kteří využívají služeb našeho týmu, patří banky, úřady, realitní fondy, developeři, investoři a majitelé nemovitostí.

Zdravé pracovní prostředí & Udržitelnost budov

Provedeme vás celým procesem od vhodně zvolené strategie, přes návrh uceleného konceptu až po implementaci řešení.