Špičkově vedená správa obchodního centra, retail parku nebo outletového centra zpříjemní nákupní zážitek každému návštěvníkovi, ze které těží jak nájemci, tak majitelé nemovitostí. CBRE tým zajišťuje bezproblémový chod nemovitosti od čistoty prostor po bezpečnost návštěvníků, optimalizuje provozní náklady a připravuje svěřeným nemovitostem marketingovou strategii na míru a ve spolupráci s vlastníkem a leasingovým oddělením nastavuje správnou strategii pronájmů. Bohaté zkušenosti máme také s repositioningem a rebrandingem obchodních center a retail parků. 

V současnosti spravujeme 24 obchodních center a retail parků o celkové rozloze 500 tisíc metrů čtverečních. Naše služby poskytujeme společnostem Immofinanz, EPG, CBRE Investment Management, Trigea nebo Bluehouse Capital. Díky našim letitým zkušenostem, detailní znalosti trhu a potřebám zákazníků a zejména individuálnímu přístupu pomáháme investorům zvyšovat hodnotu jejich nemovitosti a posilovat pozici svěřeného nákupního centra a retail parku na daném trhu. Rádi pomůžeme se správou nákupního centra i vaší společnosti. 

Silný a strategický partner v oblasti správy obchodních center

V CBRE týmu specialistů nachází naši klienti silného a strategického partnera s výborným zázemím na středoevropské i celoevropské úrovni. Mezinárodní spolupráce umožňuje sledování zahraničních trendů a implementaci inovativních řešení, která zvyšují hodnotu nemovitosti. Našim klientům pomáháme šetřit čas a peníze také díky našemu integrovanému přístupu, kdy spolu úzce spolupracují týmy správy nemovitostí, pronájmu maloobchodních jednotek a techničtí poradci zahrnující architekty nebo projektové manažery.

Správa obchodního centra

Správa obchodního centra

ZJISTIT VÍCE
Strategie pronájmů

Strategie pronájmů

ZJISTIT VÍCE
Reporting a finanční management

Reporting a finanční management

ZJISTIT VÍCE
Marketingová strategie

Marketingová strategie

ZJISTIT VÍCE
Shopping Centre Index

Shopping Centre Index

ZJISTIT VÍCE
Tenant Management

Tenant Management

ZJISTIT VÍCE

Reference a Případové studie