Každý průmyslový a logistický areál a investor má jiné potřeby a požadavky týkající se správy svého portfolia. CBRE tým je dokáže identifikovat a zajistit prvotřídní fungování svěřených nemovitostí do správy. Poskytováním vysoké úrovně služeb a správného reportingu naše práce ale nekončí. Naši specialisté sledují nové trendy a podporují majitele nemovitostí při implementaci ESG strategií a cílů udržitelného rozvoje , jako je např. certifikace BREEAM, výměna osvětlení LED, podpora při aplikaci fotovoltaiky nebo instalace přírodních stanovišť a zároveň pomáháme nájemcům v jejich snahách o ekologický přístup k podnikání.

Naši klienti se mohou spolehnout na stabilní tým s dlouholetými zkušenostmi na trhu a lidským přístupem. Ten oceňují nejen majitelé nemovitostí, ale také nájemci. Průmyslové a logistické parky spravujeme napříč Českou republikou pro klienty CBRE Investment Management, Cromwell, Verdion, DEKA IMMOBILIEN a řadu dalších. Nechte i vy správu vašich průmyslových a logistických areálu na našem týmu.

Potřebujete poradit v oblasti správy nemovitostí?

Jsme specialisté na správu průmyslových a logistických areálů

Více než 17 industriálních parků a budov o rozloze 420 tisíc metrů čtverečních napříč celou Českou republikou má na starost náš tým správy nemovitostí. V dynamicky se rozvíjejícím sektoru průmyslu a logistiky je důležité nájemcům zajistit efektivní a bezproblémový chod budovy, který podpoří výkon jejich podnikání a zajistí bezpečnost pracovní síly. CBRE tým dbá na to, aby všechny budovy byly ve výtečném stavu a prostřednictvím zefektivnění procesů maximalizoval hodnotu klientské nemovitosti.

Péče o nájemce

Péče o nájemce

ZJISTIT VÍCE
Běžný chod budovy

Běžný chod budovy

ZJISTIT VÍCE
Finanční management

Finanční management

ZJISTIT VÍCE
Reporting

Reporting

ZJISTIT VÍCE
Technický management, stavební úpravy a investice

Technický management, stavební úpravy a investice

ZJISTIT VÍCE
Administrativní podpora

Administrativní podpora

ZJISTIT VÍCE

Reference a Případové studie