Správa nemovitostí od technické údržby až po účetnictví


Každý majitel nemovitosti má zájem na tom, aby nájemci v jeho budově byli maximálně spokojení a současně bylo kvalitně postaráno o jeho investici. Proto je klíčové, aby budovu nebo celá portfolia spravovali profesionálové, kteří se komplexně postarají o fungování celé nemovitosti.

Našim klientům pomáháme zajišťovat bezproblémový chod jejich nemovitostí, pečovat o nájemce, optimalizovat a snižovat náklady a zvyšovat hodnotu jejich nemovitosti.

Naše služby nabízíme pro všechny typy nemovitostí a poradíme si se správou ve všech odvětvích.

Správa kancelářských budov

Vlastníte historickou kancelářskou budovu v centru Prahy, moderní kancelářský komplex nebo máte v portfoliu certifikované kancelářské nemovitosti? Přenechte jejich správu našim profesionálům.

Správa průmyslových a logistických parků

Každý industriální areál a investor má jiné potřeby a požadavky týkající se správy svého portfolia. CBRE tým je dokáže identifikovat a zajistit prvotřídní fungování svěřených nemovitostí do správy.

Správa obchodních center a retail parků

Špičkově vedená správa obchodního centra, retail parku nebo outletového centra zpříjemní nákupní zážitek každému návštěvníkovi, ze které těží jak nájemci, tak majitelé nemovitostí. A CBRE tým toto zvládá na jedničku.
Potřebujete poradit v oblasti správy nemovitostí?

Naše služby

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti, využívání inovativních technologií a profesionální přístup ke správě budov.

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Maximalizujeme hodnotu vaší investice a naplno vytěžujeme potenciál v ní ukrytý.
ZJISTIT VÍCE
Technický management

Technický management

Za perfektním chodem a provozem budovy hledejte kvalitní technický management.
ZJISTIT VÍCE
Finanční management

Finanční management

Správa nemovitostí se neobejde bez vedení účetnictví a dalších finančních záležitostí.
ZJISTIT VÍCE
Péče o zelené a udržitelné budovy

Péče o zelené a udržitelné budovy

Udržitelné budovy a jejich výstavba je budoucnost! Našim klientům pomáháme implementovat nové přístupy a přinášet inovativní řešení.
ZJISTIT VÍCE