Svěřte celý životní cyklus stavby do našich rukou. Proč? Ve společnosti CBRE chceme dokonalost. Stejně jako vy. 

Nabízíme supervizi výstavby. Pokud plánujete budovu teprve postavit, náš tým projektového řízení vám pomůže. Navrhneme, zařídíme, postavíme a přizpůsobíme pracoviště tak, aby vyhovovalo podnikatelským potřebám.

Ať už stavíte nové kanceláře nebo se stěhujete a renovujete stávající, máme odborníky, kteří pro vás zajistí vyhovující pracovní prostředí. Naše klíčové služby zahrnují due diligence, stavební projekt a řízení nákladů, řízení stěhování, IT podporu a obstarávání nábytku, příslušenství a dalšího vybavení. Přesně podle vašich požadavků.
Jako spolehlivý lídr v oblasti komerčních nemovitostí pomůžeme na pracovišti identifikovat a zavést vylepšení, která přinesou pozitivní změnu. Optimalizací stávajícího pracovního prostoru vám pomůžeme vybudovat aktivnější, mobilnější a více motivovaný tým lidí. Nezapomínáme ani na výhodu inteligentních budov, řešení pro internet věcí nebo práce na projektech obnovitelných zdrojů energie.

Náklady na projekt a řízení rizik

80 % úspor vyplývá v rámci projektu z pečlivého plánování před výstavbou. Naše zkušenosti a znalosti v oblasti řízení projektů ve stavebnictví vám zajistí požadované kancelářské prostředí a významnou peněžní úsporu.

Pomůžeme vám hladce a snadno uskutečnit zásadní změny a zároveň zmenšit rizika. Váš kapitál bude vynaložen efektivně díky správě vztahů se smluvními partnery a dodavateli, vyhledáváním příležitostí na trhu, sledováním cen nájemného a nákladů na kancelářské vybavení, opětovným vyjednáváním a prodlužováním pronájmů a poskytnutím kompletních programů plánování a správy změn. Vše při současném dodržování zásad řádné péče a strategie dle portfolia a při dodržení všech právních, zdravotních a bezpečnostních požadavků. 

Poradenské služby

  • Ve vaší budově můžeme zřídit kancelář projektového řízení. To znamená, že odborné znalosti společnosti CBRE budou k dispozici a pomůžeme vám s čímkoliv a kdykoliv budete potřebovat. 
  • Pomůžeme vám najít řešení, které vám ušetří peníze., A je k dispozici jako specializovaný zdroj nebo na proměnlivém základě v naší místní kanceláři.

Služby projektového řízení

  • Můžete nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Ať už jde o upgrade vašeho vybavení nebo o zařízení opravy. Najdeme pro vás to nejlepší řešení.
  • Pomůžeme vám s plánováním, obchodním zajištěním, benchmarkingem a služby řízení nákladů, díky kterým budete znát rozpočet na 10 let dopředu. S námi si dokážete efektivně řídit náklady a rizika spojená s vaším kapitálovým portfoliem. 
  • Můžeme také řídit náklady v závislosti na projektu. Ať už jde o výměnu klimatizace v celé administrativní budově nebo vybavení kanceláře o velikosti milion čtverečních metrů.