Zaměřujeme se na cíle klienta


Náš kvalifikovaný projektový tým se specializací na maloobchodní sektor má dlouholeté zkušenosti. Dokáže vám tak profesionálně pomoci v jakémkoli maloobchodního projektu ve všech fázích.

Poskytujeme širokou škálu technických služeb nejen pro majitele a správu nákupních center ale i pro nájemce obchodních jednotek.

Dovedeme řídit všechny fáze maloobchodních projektů už od počáteční koncepce s přímou podporou našich architektů. Naši techničtí specialisté na due diligence pak pomohou například při přípravě studie proveditelnosti, architektonických konceptů, investičních odhadů, investičního plánu CAPEX, atd. Úzce spolupracujeme s dalšími odděleními CBRE v České republice (jako je Retail Agency nebo Retail Property Management) a také s kancelářemi CBRE v jiných zemích.

Připravujeme technické analýzy, nabídky a výběrová řízení, abychom pro vás našli optimální řešení. Naši profesionálové mohou za vás jednat při výstavbě, rekonstrukci stávajících prostor, nebo přestavbě i fit-out obchodních jednotek. Přebíráme odpovědnost za komplexní řízení projektu a koordinaci všech jeho fází, jakož i za časový harmonogram, investice a kontrolu kvality prováděných stavebních prací.

Služby v oblasti maloobchodu

Projektový management

Projektový management

ZJISTIT VÍCE
Remodelace obchodních center a jejich vývoj

Remodelace obchodních center a jejich vývoj

ZJISTIT VÍCE
Fit-out a remodelace obchodních jednotek

Fit-out a remodelace obchodních jednotek

ZJISTIT VÍCE
Hledáte radu ohledne přeměny obchodních prostor?
KONTAKTUJTE NÁS

Reference a Případové studie

Související služby

Technický audit budov

Architektura & Interiérový design

Retail Agency

Správa nemovitostí