Klíčem k úspěchu velké části investic do nemovitostí je aktivní správa a péče nejen o nemovitost, ale i o její nájemce. Nemáte na to čas nebo potřebné know-how a kontakty? Nechte správu vašich nemovitostí na nás. 

Náš tým správy nemovitostí se postará o to, aby maximalizoval hodnotu vaší investice a naplno vytěžil potenciál, který se ve vašich nemovitostech ukrývá.

Správa nemovitostí od technické údržby až po účetnictví

Přebereme zodpovědnost za efektivní chod budovy, kam spadají služby od údržby nemovitosti, bezpečnosti, udržování dobrých vztahů s nájemci, péči o ně až po vedení účetnictví.

Díky tomu, že sledujeme trendy v oblasti správy a máme bohaté zkušenosti ve všech sektorech komerčních nemovitostí, vám poskytneme služby na míru vašim potřebám a potřebám vašich nájemců.

Správa kanceláří, obchodních center i průmyslových a logistických areálů

Naše služby nabízíme pro všechny typy nemovitostí a poradíme si se správou ve všech odvětvích. Dlouholeté zkušenosti pak máme především se:

Správou kancelářských budov
Správou průmyslových a logistických areálů
Správou obchodních center

Naše i dodavatelské služby jsou na profesionální úrovni, navrhujeme je ve spolupráci s vámi a podle vašich požadavků. S námi navíc máte detailní přehled o silných a slabých stránkách vašeho portfolia. A to je dobrý základ silného a úspěšného investičního plánu.