Oceňování nemovitostí je základní kámen každého finančního rozhodnutí na trhu s realitami jak pro investory, tak pro vlastníky nemovitostí. Nabízíme jedinečný pohled na oceňování nemovitostí. Díky bohatým zdrojům dat a dlouholetým zkušenostem rozumíme realitnímu trhu jako nikdo jiný.

Jsme špičkou v oboru oceňování nemovitostí

Výstupy, které v oblasti oceňování nemovitostí poskytujeme, stojí na několika základních pilířích:

  • Dokonale známe místní, ale i světový trh.
  • Máme nejlepší informace, jako jsou výsledky průzkumů trhu, data od našich odborníků i zprávy o transakcích, které provedly naše poradenské a investiční týmy.
  • Využíváme nové technologie a postupy, jakými jsou například automatizované modely oceňování nebo digitální reporty.


Oceníme všechny typy nemovitostí


Poskytujeme oceňování a poradenství pro komerční i rezidenční nemovitosti. Zajistíme jednorázové ocenění nebo ocenění na pravidelné měsíční, čtvrtletní nebo roční bázi. Mezi naše klienty patří banky, realitní fondy, developeři, investoři a majitelé nemovitostí.

Máme bohaté zkušenosti v oblastech:

  • Oceňování v rámci několika zemí, kam patří oceňování portfolií a oceňování nemovitostí k zajištění bankovních úvěrů, fúzí a akvizic.
  • Oceňování nemovitostí v rámci jedné země, kdy sledujeme aktuální tržní trendy, aktivity ve státní správě, infrastrukturu a stavební předpisy.
  • Oceňování založené na výzkumu, při kterém oceňujeme portfolia, nemovitosti k zajištění bankovních úvěrů, fúzí, akvizic a rozsáhlé vícefázové výstavby.
  • Poradenských služeb, připravíme pro vás studie proveditelnosti, optimální definici produktu a analýzy na základě výzkumu. 


Máte-li nesourodé portfolio nebo působíte na více trzích, je vám k dispozici naše mezinárodní know-how. Naši poradci mají hluboké znalosti lokálních trhů, a proto od nás vždy dostanete odborné ocenění i s případným popisem.