Komplexní řešení pro pracoviště a optimalizace budov

Naše komplexní řešení pro pracoviště (Global Workplace Solutions, GWS) je největším světovým poskytovatelem integrované správy zařízení, projektového řízení a služeb v oblasti nemovitostí. Poskytujeme vlastní služby v oblasti technických zařízení ve více zemích než kdokoli jiný. Máme rozsáhlé znalosti: od poradenství a zprostředkování ideálních nemovitostí přes provoz a údržbu zařízení, až po řízení projektů pro výstavbu, rekonstrukci, přestavbu a přesuny. S touto širokou základnou schopností můžeme optimalizovat budovy, nemovitosti a majetek v každé fázi jejich životního cyklu. Vyvijíme řešení, která umožňují snižovat provozní náklady, minimalizovat rizika, efektivněji využívat prostor a vytvářet inovační pracovní prostředí.

Odborné vědomosti a zkušenosti v oboru

Našimi klienty jsou nájemci a vlastníci komerčních nemovitostí. Vedle středně velkých společností s jednou nebo dvěma budovami patří mezi naše klienty společností s obsáhlými portfolii, které zahrnují stovky budov a zařízení v mnoha zemích. V celosvětovém měřítku se staráme o nemovitosti, které pokrývají 500 milionů čtverečních metrů. Jejich celková plocha je tedy téměř pětkrát větší než Paříž. Díky naší celosvětové síti odborníků na průmysl, přírodní vědy, energetiku, ropný a plynárenský průmysl, finančních služby a technologie nabízíme řešení na míru pro zákazníky se specializovanými nemovitostmi, jako jsou výrobní zařízení, laboratoře, logistické areály a datová centra. Jsme také největším provozovatelem datových center na světě.

Osvědčené postupy ze světa i místní znalosti

Máme opravdu silný tým: 34 000 odborníků na správu zařízení včetně 14 500 techniků, více než 8 000 správců portfolií a transakcí a 5 000 projektových manažerů. Proto se dokážeme postarat o nemovitosti a majetek nejen v Česku, ale doslova po celém světě. Protože jsme největším světovým poskytovatelem služeb v oblasti nemovitostí, udržujeme vysoký standard a transparentnost kdekoli na planetě. Dokážeme zajistit jednotné kontaktní místo, kde řešíme potřeby jednotlivých klientů. Těžíme současně z lokálních zkušeností i mezinárodního přesahu.


Interní výzkum a inovativní technologie pro lepší rozhodování

Odborníci ve společnosti CBRE sestavují pravidelné, cenné informace a analýzy, včetně průzkumu evropských uživatelů nemovitostí a příručky pro vyrovnání nákladů. Zkoumáme trhy, trendy a inovace a investujeme do moderních nástrojů, jako je komplexní nástroj CBRE Vantage a inteligentní automatizace budov (CBRE I ESI).

Víme přesně, který prostor není efektivně využívaný. Kde jsou náklady na provoz nebo energii nepřiměřeně vysoké nebo jak efektivně fungují aktiva a projekty. Tyto znalosti vám umožňují optimalizovat digitalizaci a automatizaci pracovního prostředí. Jsme pružným strategickým partnerem, který řídí inovace a pomáhá připravovat chytrá rozhodnutí založená na datech.


Související služby