Finančnictví, investiční bankovnictví a prodej nemovitostí jsme propojili v jednu ojedinělou a komplexní službu. Dokážeme dosáhnout lepších výnosů z investic  do nemovitostí než kdokoliv jiný.

Spolehlivý partner, který vás provede světovými kapitálovými trhy, je k nezaplacení. Obraťte se na nás. Pomůže vám spravovat kapitálové požadavky, maximalizovat výnosy z vašich investic a snížit dobu návratnosti investic do realit a developerských projektů.

Poskytujeme služby, které propojují investiční poradenství, akvizice a financování.

Co nabízíme:

  • Pomůžeme vám najít výnosné komerční nemovitosti a portfolia, pomůžeme vám nejen získat, ale také i výhodně prodat. Vyjednáme klíčové obchodní podmínky a minimalizujeme transakční riziko.
  • Umíme spravovat dluh a umístění vlastního kapitálu u všech typů komerčních nemovitostí.

Nabízíme podporu při fúzích a akvizicích, při získávání kapitálu i strategickém oceňování.

Těžíme z blízkých vztahů s nejaktivnějšími kapitálovými hráči na světě. Můžete s námi počítat, ať se jedná o specifickou odbornost v nemovitostech nebo poradenství ve firemních financích. Máme bohaté znalosti a dlouhodobé finanční zkušenosti, díky nimž umíme dobře a rychle vyřešit i ty nejnáročnější úkoly.

V posledním desetiletí služby z oblasti realit směřují do rukou několika světových hráčů. Díky kombinaci finančních, poradenských a zprostředkovatelských znalostí jsme špičkou na realitním trhu.