února 26, 2021

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, získala hned dvě ocenění ve 20. ročníku prestižní soutěže komerčních nemovitostí CIJ Awards pro Českou republiku. Ta oceňuje nejen výjimečné projekty a úspěšné transakce na realitním trhu, ale také jednotlivé společnosti, které v uplynulém roce zazářily. Letos bylo předáno celkem 26 ocenění, přičemž společnost CBRE zvítězila jak v kategorii “Nejlepší společnost pro správu nemovitostí”, tak jako “Nejlepší realitní agent v sektoru kanceláří”.


„Za uplynulý rok jsme získali do správy 77 kancelářských, maloobchodních a industriálních nemovitostí s celkovou pronajímatelnou plochou přes 1,3 milionu m2. Zároveň jsme přes 110 klientům pomohli zprostředkovat pronájem 41 tisíc m2 kancelářských ploch. Můžeme tedy říci, že v tomto směru byl loňský rok úspěšným obdobím, které se nám i přes ztížené podmínky spojené s pandemií koronaviru podařilo dobře zvládnout a navíc získat i toto prestižní ocenění. Poděkování za dosažené úspěchy patří především vedoucím jednotlivých oddělení, a to Zuzaně Klabalové, vedoucí oddělení správy nemovitostí, a Heleně Hemrové, vedoucí oddělení poradenství a transakcí v kancelářském sektoru,” 

komentuje Clare Shiels, generální ředitelka společnosti CBRE.

 


Vítězové soutěže CIJ Awards byli vybráni v dvoustupňovém hlasovacím procesu, a to na základě hlasování poroty složené z 10 uznávaných odborníků z oblasti stavebnictví a realit a dále online hlasování čtenářů CIJ EUROPE.

Zpět na domovskou stránku Media Center