prosince 16, 2019

Společnost CBRE uspořádala před Vánoci charitativní prodej sladkých a slaných pochutin, které napekli sami zaměstnanci. Výtěžek z akce se prostřednictvím Rané péče Diakonie využije na speciální pomůcky pro rodiny s handicapovanými dětmi. Celkově se vybralo 62 000 Kč, z toho 12 000 Kč z charitativního prodeje a 50 000 Kč věnuje společnost CBRE.


"CBRE v průběhu celého roku podporuje různé charitativní organizace a co mě nesmírně těší je zápal našich zaměstnanců podpořit dobrou věc. Vánoční pečení bylo opravdu skvělým dnem a děkuji všem za organizaci, napečení výborného cukroví a našim lidem, že finančně přispěli koupí těchto pochoutek. Věřím, že prostřednictvím Rané péče Diakonie pomůžeme dalším rodinám ke snadnějšímu životu."
Clare Sheils, Head of Industrial & Logistics společnosti CBRE

„Naše organizace Raná péče Diakonie dlouhodobě bojuje s nedostatkem finančních prostředků, díky kterým bychom mohli pravidelně kupovat pomůcky nebo speciální hračky pro rodiny s dětmi s nějakým znevýhodněním. Jsem moc ráda, že se společnost CBRE rozhodla nás podpořit a my tak můžeme zakoupit vybavení, které výrazně pomůže rodinám, se kterými spolupracujeme,“ doplňuje Anna Slováčková z Rané péče Diakonie.

Raná péče Diakonie je terénní a ambulantní sociální služba pro rodiny pečující o dítě s opožděným nebo ohroženým vývojem, s mentálním, pohybovým, příp. kombinovaným postižením či poruchami autistického spektra v raném věku (do 7 let). Kromě individuálních konzultací v rodinách pořádá služba též kurz znakování a provozuje půjčovnu pomůcek. Raná péče Diakonie sídlí v Praze, detašovaná pracoviště se nacházejí v Děčíně a Sušici. Službu poskytujeme ve čtyřech krajích, a to v Praze, Středočeském, Plzeňském a Ústeckém kraji. Více informací na http://www.rana-pece.cz/conabizime.html.

Zpět na domovskou stránku Media Center