CBRE je první společnost na světě, která zajišťuje kompletní realitní a investiční služby. Disponuje špičkovými dovednostmi a téměř neomezeným know-how. Větším, než mají běžné realitní kanceláře.

CBRE Group, Inc. je největší společností na světě poskytující služby a investice v oblasti komerčních nemovitostí. V roce 2016 s výnosem z prodejů ve výši 13,1 miliard dolarů a více než 75 000 zaměstnanci. Do tohoto součtu nejsou započteni zaměstnanci z dceřiných společností.

Od roku 2008 je společnost CBRE zařazena na žebříčku Fortune 500. V roce 2017 se umístila na 214. místě. Společnost Lipsey Company ji už 16 let po sobě označuje jako vedoucí obchodní značku v oblasti komerčních nemovitostí. Časopis Fortune CBRE pátým rokem označuje za nejuznávanější společnost v realitním sektoru. Na newyorské akciové burze obchoduje pod symbolem CBRE.

Společnost CBRE nabízí řadu souvisejících realitních služeb. Od správy a údržby nemovitostí, obchodních transakcí, projektového managementu, správy nemovitostí a investic, ocenění nemovitostí, pronájmu i prodeje komerčních nemovitostí, strategického poradenství až po hypoteční a developerské služby.


Naše hodnoty RISE

 

Respekt

Respektujeme a ctíme nápady ostatních. Sdílíme informace a tím podporujeme vzájemnou důvěru a spolupráci.Služby

K výzvám našich klientů přistupujeme s nadšením a svědomitostí. Dokážeme propojit ty pravé lidi, kapitál a příležitosti. Budujeme dlouhodobé vztahy.

Integrity

Jsme věrni společnosti a hodnotám společnosti CBRE. Jsou pro nás důležitější, než jediná osoba nebo obchod. Byť ziskový.Excelence

Stojíme o výjimečné výsledky. Vždy děláme vše pro to, aby naši klienti, zaměstnanci i akcionáři získali to nejlepší.

Milestones

 

MILESTONES

 

History

 

HISTORY