CBRE je první společnost na světě, která zajišťuje kompletní realitní a investiční služby. Disponuje špičkovými dovednostmi a téměř neomezeným know-how. Větším, než mají běžné realitní kanceláře.

CBRE Group, Inc. je největší společností na světě poskytující služby a investice v oblasti komerčních nemovitostí. V roce 2018 s výnosem z prodejů ve výši 21,3 miliard dolarů a více než 90 000 zaměstnanci. Do tohoto součtu nejsou započteni zaměstnanci z dceřiných společností.

Od roku 2008 je společnost CBRE zařazena na žebříčku Fortune 500. V roce 2019 se umístila na 146. místě. Společnost Lipsey Company ji už 17 let po sobě označuje jako vedoucí obchodní značku v oblasti komerčních nemovitostí. Časopis Fortune CBRE sedmým rokem označuje za nejuznávanější společnost v realitním sektoru. Na newyorské akciové burze obchoduje pod symbolem "CBRE".

Společnost CBRE nabízí řadu souvisejících realitních služeb. Od správy a údržby nemovitostí, obchodních transakcí, projektového managementu, správy nemovitostí a investic, ocenění nemovitostí, pronájmu i prodeje komerčních nemovitostí, strategického poradenství až po hypoteční a developerské služby.

Naše hodnoty RISE

 

Respekt

Respektujeme a ctíme nápady ostatních. Sdílíme informace a tím podporujeme vzájemnou důvěru a spolupráci.

Služby

K výzvám našich klientů přistupujeme s nadšením a svědomitostí. Dokážeme propojit ty pravé lidi, kapitál a příležitosti. Budujeme dlouhodobé vztahy.

Integrita

Jsme věrni společnosti a hodnotám společnosti CBRE. Jsou pro nás důležitější, než jediná osoba nebo obchod. Byť ziskový.

Excelence

Stojíme o výjmečné výsledky. Vždy děláme vše pro to, aby naši klienti, zaměstnanci i akcionáři získali to nejlepší.

Milníky


Společnost CBRE je všeobecně uznáváným lídrem v oblasti komerčních nemovitostí.

Milníky

Historie


Zjistěte, jak se CBRE vyvinula v největší světovou společnost v oblasti realitních služeb.

Historie

Naše služby