května 17, 2022

Náš tým Projektového Managementu a Building Consultancy přivítal tři nové kolegy, kteří budou zejména zodpovědní za projekty v oblasti logistických a industriálních nemovitostí. Jaké dojmy mají ze své zkušební doby a jaké zkušenosti přinášejí do CBRE? Na to jsme se zeptali Tomáše Copka, Petra Vinklara a Jiřího Hosnedla.


Jaké jsou vaše první dojmy z prvních měsíců v CBRE?


Tomáš: První dojmy jsou velice pozitivní. CBRE má nastavený režim on-boardingu, kterým prochází každý nově příchozí, a díky němu se člověk lépe zorientuje. To, co mne ale příjemně překvapilo, bylo vřelé uvítání v týmu, kde panuje příjemná a přátelská atmosféra.

Jiří: Musím potvrdit Tomášova slova. Zapracování se do pracovního kolektivu a navyknutí si na režim v kanceláři bylo skutečně velice rychlé. Jak v rámci našeho týmu, tak v rámci celého kolektivu CBRE, panují velice dobré vztahy a spolupráce mezi jednotlivými odděleními funguje skvěle

Petr: Já musím zmínit, že to v úvodní fázi byl pro mě trochu řekněme kulturní šok - v pozitivním směru, protože jsem přecházel z jiného pracovního prostředí. Oceňuji, že jsem hned na začátku dostal prostor vést jednotlivé projekty zcela samostatně, mám ovšem kdykoliv možnost se obrátit na ostatní kolegy v týmu a konzultovat příslušné kroky. 

personalni posily (1)

Jaké zkušenosti přinášíte do týmu?


Tomáš
:
Jsem autorizovaný technik ČKAIT v oboru pozemní stavby. V rámci své více než šestnáctileté praxe jsem zastával funkce projektanta pozemních staveb, technického dozoru investora či projektového manažera u řady developerských projektů

Petr: Já mám více než šestnáct let zkušeností v oboru, a to se všemi stupni tvorby projektové dokumentace včetně inženýrské činnosti a komunikace s investorem. Svou kariéru jsem zahájil jako stavbyvedoucí a následně přes pozici stavebního projektanta se postupně vyprofiloval do pozice vedoucího projektu. Zde jsem řídil například revitalizaci Anenského náměstí v Praze 1, návrh obchodně administrativního centra Bořislavka v Praze 6 či polyfunkčního domu s rezidenční částí a zázemím Havlovy knihovny v Praze 1 – Hradčanech, který se však bohužel nerealizoval či nedávno oceněnou rekonstrukci administrativní budovy Bubenská 1.

Jiří: Moje zkušenosti jsou zejména v oblasti návrhu obálky budovy a jejího správného projekčního řešení. U průmyslových staveb je tato problematika klíčová, protože se jedná o podstatnou část samotného objektu, která definuje nejenom objekt samotný, ale také kvalitu vnitřního prostředí a ESG

V rámci CBRE dbáme na work-life balance. Jak vypínáte hlavu po práci?


Petr
:
Tak kromě sportu se rád věnuji zahradničení a kutilství. S příchodem jara začnu trávit mnohem víc času na zahradě a takový odpočinek mám velmi rád.

Jiří: Stejně jako Petr mám radši aktivní odpočinek. Fotbal nebo pěší turistiku. V zimě pak sjezdové a běžecké lyžování. Rád ale taky chodím za kulturou: do divadla nebo do kina.

Tomáš: Ve volném čase se rád věnuji rodině, se kterou trávím čas cestováním s karavanem, geocachingem či kiteboardingem.


Chtěli byste se stát součástí CBRE nebo týmu Projektového Managementu a
Building Consultancy? Tak se podívejte na aktuálně otevřené pozice