Trendy moderních kanceláří

Hybridní práce se pro mnohé zaměstnavatele stala normou. Tento model však vyžaduje také nové nastavení pracoviště s důrazem na potřebu lidi spojovat a zabezpečit jejich pohodu, produktivitu i angažovanost. Kancelářské prostory se tomu přizpůsobují v několika rovinách:

  • Současné kanceláře nabízejí prostory, kde se mohou lidé realizovat jak v týmu, tak i samostatně. Zaměstnanci v nich najdou zóny pro meetingy, soustředěnou práci, setkávání a také relaxaci.
  • Moderní kanceláře potřebují dokonalé propojení chytrých technologií, které zajistí bezproblémový chod hybridní spolupráce. A to nejen v rovině zaměstnanců, ale i při propojení s klienty.
  • Kancelářské prostory podle posledních trendů nabízejí zdravé vnitřní pracovní prostředí, které myslí na pohodlí zaměstnanců, ale také pracuje s udržitelnými řešeními, které snižují energetické náklady.


         

Jak na moderní kancelář: Šetrná rekonstrukce

Z každé kanceláře může být moderní, trendy kancelář. Promyšlenými úpravami se i vaše pracoviště promění v prostor, který dokáže využívat moderní technologie, dbát na udržitelnost a well-being zaměstnanců či potřeby vycházející z hybridního modelu práce.

Rekonstrukce to však nemusí být totální. Praxe totiž ukazuje, že pokud zvolíte kompletní rekonstrukci – čili vše vybouráte a začnete znovu od nuly – vynaložíte o 30 % víc nákladů, než je nezbytně nutné.

BCD_reports_950x150
Klíčem je šetrná rekonstrukce, ke které přispívají 3 základní aspekty:

  1. Minimalizujte dispoziční změny: U každé příčky důkladně zvažte, zda je její odstranění skutečně zásadní. Každé bourání totiž zvyšuje celkové náklady na realizaci.
  2. Dejte věcem druhý život: Před každou rekonstrukcí se demontuje stávající zařízení, a proto maximálně využijte toho, co již v kanceláři máte. Zároveň u nově pořizovaného vybavení upřednostňujte věci z udržitelných materiálů.
  3. Když už, tak investujte do nových technologií: Chytré inovace se promítnou do úspor při následném provozu.

Současné kancelářské trendy aplikujeme sami na sobě

Klíčem ke správnému fungování hybridních kanceláří je pochopení potřeb vašich zaměstnanců a propojení s cíli společnosti. Zjistěte spolu s námi, jak na to.

Víme, o čem mluvíme. Podívejte se, jak se rekonstruovaly kanceláře u nás v CBRE.

Zanechte nám kontakt, pošleme vám kompletní studie
Kontaktujte nás

Aktuální průzkumy a studie

Průvodce moderní fungující kanceláří

Nejpalčivější problémy současných kanceláří a jejich řešení. Myslete na provoz, design a lidi. Vytvořte pracovní prostředí, které bude podnětné, zdravé a efektivní.

Udržitelnost při rekonstrukci kanceláří

Jak se co nejlépe připravit na rekonstrukci kanceláře a výrazně ušetřit?

Moderní technologie v kancelářských budovách

Efektivní práce se zdroji, úspora energií, regulace světla a tepla, a co možná největší komfort pro uživatele objektu. Ptáte se, jaké další možnosti vám mohou chytré kanceláře nabídnout

Chci moderní kancelář


Spojte se s našimi specialisty, kteří vám poradí, jak na to. Získejte moderní kancelář, do které budou vaši zaměstnanci chodit rádi. Pracoviště, které nabízí zdravé vnitřní prostředí a kde principy udržitelnosti šetří nejen energie, ale i planetu.

Pomůžeme vám:

✔ Vyhledat nové, vhodnější prostory
✔ Vyjednat optimální nájemní podmínky u nových nebo stávajících prostor
✔ Navrhnout šetrnou rekonstrukci
✔ Se stěhováním nebo se změnou v pojetí a uspořádání kanceláří
✔ S redesignem pracoviště