SPECIÁLNÍ CENA POROTY
Některé stavby se prostě vymykají kategoriím i limitům. A právě takový výjimečný projekt se rozhodla ocenit odborná porota. Hlavní roli tu hrají technologie, které mění svět. A s ním i komerční nemovitosti.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZE
DESIGN PRACOVNÍHO PROSTORU - Kancelář
Kategorie hodnotící inovativní návrhy pracovního prostoru, který originálně komunikuje DNA firmy a zároveň je inspirativní pro zaměstnance.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZE
DESIGN PRACOVNÍHO PROSTORU - Industriál 
I průmyslové stavby můžou mít šmrnc. Dokazují to výrobní haly, logistická centra a sklady, které jsou promyšlené od fasády až po konstrukční prvky a vnitřní prostředí. Skvělý zážitek jak pro klienty, tak zaměstnance.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZENEJATRAKTIVNĚJŠÍ MEETING POINT - Kancelář
Brainstorming zóna, zasedačka, relaxační koutek… Hledáme místo, kde zaměstnanci a klienti rádi tráví čas, diskutují pracovní i mimopracovní záležitosti, kde rádi odpočívají a potkávají se.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZEZDRAVÉ PROSTŘEDÍ A UDRŽITELNOST
Oceňujeme projekty, které myslí na zdravé pracovní prostředí pro své zaměstnance a stejně tak dbají na minimální dopad svého podnikání na přírodu.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZE
COWORKING A FLEXIBILNÍ KANCELÁŘ
Sdílené kanceláře jsou hitem posledních let. Není tady nouze o živelná ani klidná místa – stačí si vybrat podle povahy činnosti práce. Je libo posezení na baru s kávou, vzdušné atrium, nebo radši odpočinkovou lounge?

PROHLÉDNOUT VÍTĚZEDESIGN RETAILOVÉHO PROSTORU
Hledáme obchod, restauraci, kavárnu nebo pobočkovou síť, které se vymykají tradicím. Ať už skvělým konceptem nebo designem. Kromě poroty vaše prostory bude hodnotit i široká veřejnost.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZEREVITALIZACE BROWNFIELDU
Revitalizace starých průmyslových objektů může výrazně přispět svému okolí. Kromě samotného designu oceňujeme také, jak úspěšně obnovený objekt zapadl do okolí a jaký přínos má pro obyvatele, kteří bydlí v jeho blízkosti.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZE
NEJATRAKTIVNĚJŠÍ MEETING POINT – Retail
Občas je příjemné změnit pracovní prostředí. Hledali jsme místo v rámci obchodní centra, kam lidé rádi chodí, kam je možné vzít na kávu klienta či vyrazit s rodinou.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZE

CENA VEŘEJNOSTI
Veřejnost si volí svého vítěze ze všech projektů, které se přihlásily do kategorie Design retailového prostoru, kde jde nejen o design, ale zejména unikátní zákaznickou zkušenost.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZE