ZASEDAČKA ROKU
Zasedací místnost je nedílnou součástí všech firemních prostor. Konají se zde důležitá setkání, řeší strategické plány, podepisují klíčové dohody. Hodnotíme tedy originalitu a nápaditost takové místnosti.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZE

NEJATRAKTIVNĚJŠÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ
Jsou vaši zaměstnanci spokojeni a kanceláře jsou jedním z hlavních důvodů? Tato kategorie hodnotí kanceláře právě z pohledu zaměstnanců. Pochlubte se, jak si zaměstnanci práci ve vašich kancelářích užívají.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZEKANCELÁŘ JAKO DNA FIRMY
Kategorie Kancelář jako DNA firmy hodnotí, jak se činnost oboru společnosti či značka promítá do vzhledu kanceláří. Jde nám o to, aby se DNA firmy promítlo do interiéru či firemní kultury.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZE
ZDRAVÁ KANCELÁŘ
Kategorie Zdravá kancelář hodnotí aspekty v kanceláři ovlivňující zdraví a duševní pohodu. Jedná se především o kvalitu vnitřního vzduchu, akustiku, světlo, ergonomii pracovního místa či koncept interiéru.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZE
KANCELÁŘE PRO BUDOUCÍ VÝZVY

Tato kategorie hodnotí kanceláře z pohledu připravenosti na budoucí změny. Důležitými aspekty jsou inovativní technologie podporující spolupráci, flexibilita kancelářských prostor, udržitelná řešení a v neposlední řadě lidé a jejich inspirace pro dlouhodobé zapojení a zvýšení produktivity.


PROHLÉDNOUT VÍTĚZE
HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI
Do této kategorie jsou automaticky zahrnuti všichni účastníci soutěže a o vítězi rozhoduje široká veřejnost na webových stránkách. Vítězem hlasování veřejnosti se stává firma, která získá nejvíce hlasů.

PROHLÉDNOUT VÍTĚZE