Jak vám můžeme pomoci?

Business Lines

Naši zkušení interdisciplinární odborníci klienty podporují ve všech aspektech realitních služeb po celém světě.

Odvětví a specializace

Řešení pro všechny průmyslové sektory a typy nemovitostí.

Investors and Developers

Služby pro majitele nemovitostí, investory a developery.

Nájemci

Služby pro nájemce a obyvatele po celém světě.

Nalézt nemovitost

Prohledat seznam dostupných nemovitostí ve všech typech komerčních nemovitostí.

Průzkumu trhu

Poskytujeme klientům přehled a sdílíme naše názory o trendech a možnostech v oblasti nemovitostí.

O CBRE

Kariéra

Ať jste profesionál se zkušenostmi z realitního trhu nebo právě po škole, poskytneme Vám neomezenou příležitost k rozvoji Vaší kariéry.

Zasedačka roku

CBRE Zasedačka roku, jejíž první ročník proběhl v roce 2014, se za tři roky své existence stala prestižní událostí v kancelářském oboru. Její ambicí je veřejnosti představit celkové firemní prostory, nejen zasedací místnosti, pyšnící se nějakým svým „nej“. Soutěž vznikla v České republice a získala již také mezinárodní rozměr.

Art of Space

Naším cílem je poskytnout informace nejen odborníkům, místním a regionálním samosprávám, ale i široké veřejnosti. Věříme, že se nám touto cestou podaří docílit toho, aby veřejnost naplno využila přínosu moderních logistických a skladovacích center.

Future of Retail

Budoucnost Retailu 2030 popisuje 40 "futuristických" předpovědí, jaké budou rozdíly v maloobchodu vyvolané změnami v životním stylu lidí, městském prostředí, provozními postupy, logistice i jiných trendech ovlivňujících toto odvětví. Tyto názory pomohou nastínit situace, kterým obchodníci a investoři budou čelit, a jak se mohou na tyto změny připravit.

Blueprint, presented by CBRE

Timely and insightful stories on the trends, influences and ideas shaping our world told through the perspective of commercial real estate.