Research
30 07 2014

CBRE: Nová vlna zájmu zahraničních investorů o Českou republiku

Zahraniční firmy přesouvají výrobu do ČR

  • Nejčastěji zvažované lokality pro investory jsou ČR, Polsko, Rumunsko a Turecko.
  • Oblíbenou lokalitou je Plzeňský kraj (strategická pozice) – Panattoni Park Stříbro získal ocenění Podnikatelská nemovitost roku agentury CzechInvest a Sdružení AFI.
  • Budoucnost představuje Karlovarský kraj.
  • Steelcase, americký výrobce a světová jednička v kancelářském nábytku přesouvá výrobu z Německa do ČR.

Více


29 07 2014

Industrial Research Forum oznamuje údaje o trhu se skladovými a výrobními nemovitostmi ve 2. čtvrtletí 2014

Industrial Research Forum bylo založeno společnostmi CBRE, Colliers, DTZ a JLL s cílem poskytovat co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji českého trhu se skladovými a výrobními nemovitostmi. Členové Industrial Research Fora sdílejí základní informace o vývoji trhu a věří, že založení Industrial Research Fora přispěje ke zlepšení transparentnosti trhu. Industrial Research Forum si dovoluje zveřejnit údaje o trhu se skladovými a výrobními nemovitostmi v České republice ve 2. čtvrtletí 2014.
Více


22 07 2014

Prague Research Forum oznamuje údaje o trhu s kancelářskými prostory za 2. čtvrtletí roku 2014

Prague Research Forum (PRF) si dovoluje zveřejnit údaje o trhu s kancelářskými prostory za druhé čtvrtletí roku 2014. Členy PRF jsou společnosti CBRE, Colliers International, Cushman & Wakefield, DTZ a JLL, které sdílejí základní informace o kancelářském trhu v Praze za účelem poskytování co možná nejúplnějších, nejpřesnějších a nejtransparentnějších dat o jeho vývoji.
Více


EMEA

29 07 2014

CBRE Continues To Strengthen Hotels Team With Senior Appointment

CBRE Hotels has announced the appointment of Rob Seabrook as Head of its UK Brokerage team as it continues to strengthen and grow its hotels transaction business.
Read more


16 07 2014

Retail Sector Leads Yield Improvements Across European Commercial Property Market

European commercial real estate markets saw continued growth in Q2 2014 with further yield compression supporting value growth across all property sectors and a number of markets also reporting modest rental increases, according to the EMEA Prime Rents and Yields survey from global property advisor CBRE.
Read more


CBRE – Česká republika

Pražská kancelář má téměř 350 odborníků poskytující komplexní služby na poli komerčních realit. Na českém trhu jsme od roku 1999 a naším cílem je maximalizovat zisky našich klientů.


Hledat: