Napsali o nás

26 08 2014

logistika.ihned.cz: "Novým vedoucím oddělení průmyslových nemovitostí CBRE se stal Michal Bezděka"

Michal Bezděka nahradil na pozici vedoucího průmyslového oddělení realitní poradenské společnosti CBRE Filipa Kozáka. Ten přechází do DHL, kde bude zastávat funkci director corporate real estate CEE. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


26 08 2014

E15: "Nájmy za kanceláře ve světe rostou. Jen v Praze padají"

Majitelé pražských kancelářských budov mají starosti. "Praha kvůli velkému přísunu nových kanceláří na trh vykázala pokles nájemného o 2,5 procenta" ...
Více


24 08 2014

buildingnews.cz: "CBRE vládne správě komerčních nemovitostí na Moravě"

Frýdek-Místek se v listopadu rozroste o nové obchodní centrum Frýda, které nabídne obyvatelům města řadu obchodů a služeb, které ve městě chyběly. Společnost CBRE zajišťuje kompletní správu budovy včetně jejího pronájmu a stává se tak lídrem správy komerčních nemovitostí na Moravě. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


12 08 2014

Hospodářské noviny: "Firmy podceňují hledání sídla"

Firmy při stěhování stále podceňují výběr nového sídla a řeší ho až na poslední chvíli. Hledání kanceláří přitom zabere i rok, takže správný čas pro hledání nových prostor je zhruba 1,5 roku před vypršením stávající nájemní smlouvy, uvádí realitní poradenská společnost CBRE.
Více


06 08 2014

zpravy.e15.cz: "Investoři pasou po evropských obchodních centrech"

Z evropských zemí, které ještě před nedávnem měly pověst černé díry realitních investic, se stává šlágr. Například transakce s nákupními centry a dalšími maloobchodními nemovitostmi nyní rostou nejrychleji ve Španělsku, Maďarsku a Irsku. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


06 08 2014

Hospodářské noviny: "O pronájem skladů je velký zájem"

Výstavba průmyslových hal a skladů nabrala letos na obrátkách. Jejich developeři věří ekonomice a staví budovy nejen na zakázku pro firmy, které plánují expanzi na tuzemském trhu, ale i spekulativně.
Více


04 08 2014

prozeny.cz: "Starému pavlačovému bytu vdechli nový život. Teď je krásný!"

Ze starého nové. Myslíte, že to nejde? Podívejte se, jak pěkně zrekonstruovali byt v činžovním pavlačovém domě z minulého století v centru Prahy. Má půvab původních prostor a svěžest novosti. Dívejte se. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


21 07 2014

life.ihned.cz: "La Boca je vynikající po všech stránkách a umí správně připravit Caesar salát"

Richard Curran, šéf české pobočky CBRE poskytující poradenství v oblasti realit, rád zajde na pracovní oběd do restaurace La Boca poblíž pražského náměstí Republiky. Oceňuje kombinaci skvělého jídla, příznivé ceny a originálního prostředí. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


16 07 2014

ČTK: "Developeři skupují pozemky za Prahou. Chtějí na nich stavět obří haly"

Průmysloví developeři využívají současný prudký nárůst poptávky po průmyslových nemovitostech a snaží se nakupovat nové pozemky. Kolem Prahy, která je nejžádanější lokalitou, jich ale zůstává volných jen málo, upozorňuje realitní poradenská společnosti CBRE.
Více


13 07 2014

rozhlas.cz: "Investory v Česku lákají komerční prostory. Nakupují sklady a kanceláře"

Investoři mají velký zájem o české skladové haly, kanceláře a nákupní centra. Za první pololetí vzrostl celkový objem realitních investic na téměř 700 milionů eur, v přepočtu na asi 18 miliard korun. Vyplývá to z údajů realitních poradenských společností. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


09 07 2014

zpravy.e15.cz: "Objem realitních investic stoupl o třetinu na 18,5 miliardy"

Aktivita realitních investorů v Česku roste, během prvního pololetí vzrostl objem investic meziročně o 36 procent na 673 milionů eur (18,46 miliardy korun). Vyplývá to z analýzy realitní poradenské společnosti CBRE. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


09 07 2014

hn.ihned.cz: "Sklady se plní. Developeři si mohou nájemce vybírat"

O pronájem skladů a výrobních hal v Česku roste zájem. V nejžádanějších lokalitách dokonce přestávají být volné prostory a developeři si brzy budou moct vybírat, komu volné plochy pronajmou. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


08 07 2014

E15: "Ceny komerčních realit rostou"

Majitelům prvotřídních kancelářských center nebo skladových areálů končí hubená léta. Poptávka investorů po těchto podnikatelských realitách je natolik silná, že za své budovy mohou chtít více peněz než v minulosti.
Více


23 06 2014

ČT 24 Ekonomika: "Malé obchody táhnou víc než obří obchoďáky, rozhodující je ale stále cena"

Evropanům se už nechce jezdit do velkých obchodních center na okraji měst. Stále častěji upřednostňují malé nákupní domy a kamenné obchody. Velkých nákupních komplexů ale přesto přibývá. To přitom likviduje hlavně malé prodejce potravin. V Česku jich za poslední roky zkrachovaly stovky. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


22 06 2014

zpravy.aktualne.cz: "Kam přestěhují vaši kancelář? Prohlédněte si nová centra"

Přehled největších kancelářských projektů letošního roku. V Česku má být letos dokončeno 186 tisíc metrů čtverečních kanceláří, což je dvojnásobek oproti roku 2013. V příštím roce se pak podle odhadů společnosti CBRE dokončí 170 tisíc metrů čtverečních kancelářských ploch. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


13 06 2014

stavebni-forum.cz: "Kanceláře: nejlepšími nájemníky jsou právnické firmy"

Renomované, a to jak globální, tak lokální právnické firmy jsou ochotny nadále platit nejvyšší nájemné na trhu kancelářských prostor. Najímají si totiž standardně ty nejlepší kancelářské budovy, které vznikají v centru evropských metropolí. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


10 06 2014

lidovky.cz: "ČSOB chce prodat čtyři budovy v Praze. Celkem za miliardu"

Banka ČSOB plánuje prodej čtyř pražských budov s celkovou plochou kolem 38 tisíc metrů čtverečních. Jejich celková hodnota přesahuje jednu miliardu korun. Informovala o tom společnost CBRE, která společně se společností Knigh Frank zajišťuje prodej těchto budov. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


24 05 2014

ceskatelevize.cz: "Open space za zenitem, hitem je střídání stolů"

Open space kancelářím zřejmě zvoní hrana. Do Česka už dorazil nový trend - firmy budují moderní kanceláře, ve kterých zaměstnanci nemají vlastní stůl. Sami si vyberou, kam se posadí. Často se to týká i samotného vedení společnosti. Klikněte ZDE a podívejte se na reportáž.
Více


20 05 2014

stavebni-forum.cz: "Kanceláře + obchod: dynamický růst s výhradou"

Poradenská společnost CBRE zveřejnila studii, mapující trh kancelářského, maloobchodního a průmyslového trhu za patnáctiletou dobu její existence na českém trhu. Z ní vyplývá, že všechny tyto segmenty komerčního realitního trhu prošly významnými změnami, což pro současnost platí možná dvojnásob. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


17 05 2014

idnes.cz: "Kanceláře open space jsou překonané. Firmy je přestavují"

Koncept otevřených kanceláří, takzvaných open space, zastaral. Projektantské firmy vymýšlejí, jak pracovní prostor uspořádat jinak, příjemněji. Namísto strohých stovek stolů zařizují shluky míst, tichá hnízda, telefonní budky, obýváky i džungle. Americká média už loni psala, že končí "tyranie" otevřených kanceláří. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


15 05 2014

hn.ihned.cz: "Kanceláře budoucnosti:konec vlastních židlí"

Firmy si potřebují talenty udržet, proto jim vytvářejí takové pracovní podmínky, aby jim neutekli. Centrem života mladých lidí totiž na rozdíl od silných ročníků není jen práce. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


15 05 2014

ČTK: "Plocha nákupních center v Česku bude za rok přes 2,5 milionu m2"

Plocha maloobchodních prostor v nákupních centrech v Česku by měla v příštím roce překročit hranici 2,5 milionu metrů čtverečních. Nejvíce obchodů v přepočtu na obyvatele má Liberec, neméně Ústí nad Labem.
Více


13 05 2014

E15: "Moderní bydlení na Smíchově"

Ve dnech 16. a 17. května pořádá společnost CBRE dny otevřených dveří projektu rezidence Drtinova 22. V pětipatrové budově nedaleko Kinského zahrady se nachází 12 bytových jednotek o velikosti 2+kk a 3+1 - z toho čtyři bytové jednotky 2+kk jsou řešeny jako mezonetové byty v posledním patře domu. K dispozici jsou rovněž dva nebytové prostory se zahrádkou v suterénu.
Více


05 05 2014

e15.cz: "Sklady vynášejí více než kanceláře či obchodní centra"

Evropské průmyslové nemovitosti zaplavila vlna investic. Trh prochází konsolidací, která tvoří nové dominantní hráče. Zajímavé zhodnocení investic je příležitostí, která do branže přivábila zájemce i z jiných oborů. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


25 04 2014

Hospodářské noviny: "CBRE: Investice do komerčních nemovitostí v ČR budou 1,7 mld. eur"

Investoři letos vloží do komerčních nemovitostí až 1,7 miliardy eur (46,7 miliardy Kč) oproti loňským 1,16 miliardy eur (31,8 miliardy korun). Nejatraktivnější zůstanou logistické haly a parky. Uvedla to realitní poradenská společnost CBRE.
Více


24 04 2014

patria.cz: "CBRE: Investice do komerčních nemovitostí v ČR budou 1,7 mld. eur"

CBRE: Investoři letos do komerčních nemovitostí v Česku vloží až 1,7 miliardy eur proti loňským 1,16 miliardy eur. Nejatraktivnější zůstanou logistické haly a parky. (ČTK) Klikněte ZDE pro archiv novinek serveru patria.
Více


22 04 2014

ČT24 Ekonomika: "Investice do realit"

Tomáš Jandík, Associate Director CBRE v pořadu Ekonomika ČT24. Klikněte ZDE a podívejte se na reportáž.
Více


17 04 2014

Logistika: "CBRE: Roste zájem o prodej a zpětný pronájem nemovitostí"

Na českém realitním trhu roste zájem o transakce typu Sale & Leaseback, tedy prodeje nemovitosti a jejího zpětného dlouhodobého pronájmu. Majitelé nemovitostí se tak snaží využít finance alokované ve vlastnictví nemovitostí do investic na svůj rozvoj nebo nové akvizice. Vyplývá to z průzkumu společnosti CBRE. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


10 04 2014

Lidové noviny: "Hesselink vede realitní výbor Americké obchodní komory ČR"

Na nově vytvořenou pozici Opeartions Director pro Českou republiku společnosti CBRE, světového lídra v sektoru komerčních realitních služeb, byl jmenován Bert Hesselink, který doposud zastával funkci Head of Office Agency.
Více


10 04 2014

Lidové noviny: "Zapojte svůj laptop, kde chcete"

Prezentujeme New Ways of Working. Přečtěte si o inovativním konceptu kancelářských prostor v dnešních Lidových novinách. O konceptu hovoří Bert Hesselink, Operations Director CBRE.
Více


25 03 2014

Ct24.cz: "Česko v elitní světové desítce. Maloobchodníky táhne stejně jako Švédsko"

Česko je lákavou zemí pro maloobchodníky, v žebříčku nejatraktivnějších zemí světa skončilo na desátém místě. Jen letos by se tak čeští zákazníci mohli dočkat příchodu řady nových značek, především obchodů s oblečením. Nejlákavější na světě je pro obchodníky Německo, které vede před Francií a Spojeným královstvím. Vyplývá to z průzkumu mezinárodní poradenské společnosti CBRE. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


24 03 2014

Finančnínoviny.cz: "ČR je 10. místě žebříčku zemí atraktivních pro maloobchodníky"

Česko je na desátém místě celosvětového žebříčku zemí, ve kterých plánují maloobchodní řetězce otevřít svůj obchod. Největší zájem o ČR mají módní značky. Nejatraktivnější na světě je pro obchodníky Německo, které vede před Francií a Spojeným královstvím. Vyplývá to z průzkumu mezinárodní poradenské společnosti v sektoru nemovitostí CBRE. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


24 03 2014

Aktuálně.cz: "Obchodníci chtějí do ČR. V žebříčku atraktivity jsme desátí"

Česko je na desátém místě celosvětového žebříčku zemí, ve kterých plánují maloobchodní řetězce otevřít svůj obchod. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


24 03 2014

ČT24 Ekonomika: "Česko je vyhledávanou zemí pro obchodníky"

Veronika Tebichová, Head of Retail Agency v pořadu Ekonomika ČT24. Klikněte ZDE a podívejte se na reportáž.
Více


21 03 2014

Logistika: "Sklady zastarávají, majitelé je proto začínají modernizovat"

Sklady a výrobní haly postavené v devadesátých letech, ale už i po roce 2000 často nevyhovují stále náročnějším požadavkům nájemníků. Majitelé nemovitostí proto musejí investovat například do zateplení budov, ale i do renovace fasád. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


18 03 2014

E15: "Firma CBRE pracuje pro Immofinanz"

Sedm pražských kancelářských center a jeden skladový areál rakouské skupiny Immofinanz má nového správce.
Více


05 03 2014

buildingnews.cz: "CBRE: Objem investic v regionu CEE překročil loni 10 miliard eur"

Podle nejnovějších údajů společnosti CBRE, která je světovým lídrem v sektoru komerčních realitních služeb, překročil objem investic na realitním trhu střední a východní Evropy (CEE) v roce 2013 částku 10 miliard eur. Jednalo se o nejlepší výsledek od roku 2008. Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


05 03 2014

hn.ihned.cz: "Technologie mění uspořádání kanceláří: více společných prostor na úkor soukromí"

OPEN SPACE NA ÚSTUPU. Nové uspořádání kanceláří vychází vstříc zaměstnancům. Škodní jsou na něm ale majitelé kancelářských budov, protože si firmy budou pronajímat méně prostor. Zařizování kanceláří se přizpůsobuje novým technologiím a cílí na efektivitu práce.Klikněte ZDE pro celý článek.
Více


Hledat:Error: The listener returned the following Message: 404 Not Found