Research
17 04 2014

Oddělení Industrial společnosti CBRE posiluje Lukáš Šaling a Jan Hřivnacký

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, oznamuje nové posily v týmu oddělení Industrial. Lukáš Šaling nastupuje na pozici Senior Industrial Agent a Jan Hřivnacký na pozici Industrial Agent.
Více


14 04 2014

Trh realit: Roste zájem o prodej a zpětný pronájem nemovitostí

Bang & Olufsen prodal a zpětně dlouhodobě pronajal svůj kopřivnický průmyslový areál společnosti investiční společnosti Palmer Capital. Počet Sale & Leaseback transakcí na českém trhu se zvyšuje. Investoři mají zájem o menší i větší investiční příležitosti (od 1,5 mil. do 15 mil. €). Yield se pohybuje od 8,5 – 10 %.
Více


11 04 2014

CBRE a Plan International vytvořily partnerství a pomáhají zajistit lepší budoucnost pro 135 000 dětí v Sierra Leone

CBRE, světově největší poradenská společnost v oblasti nemovitostí, spojila síly s organizací Plan International - přední mezinárodní nevládní organizací zaměřující se na pomoc dětem, a pomáhá proměnit životy dětí a mladých lidí, zejména dívek, v jedné z nejchudších zemí světa.
Více


EMEA

16 04 2014

Strong Start For European Commercial Real Estate Investment Market In 2014

Improved investor confidence and lending conditions, as well as notably increased activity from opportunistic investors in recovering markets, led to a strong start for the European commercial real estate market in 2014, according to the latest research from global property advisor CBRE.
Read more


14 04 2014

CBRE Introduces Dedicated ResourceTo Assist Expanding US Retailers

CBRE, the global real estate advisor, today announced the appointment of David Close to a new role providing a dedicated resource for US retailers with global expansion plans.
Read more


CBRE – Česká republika

Pražská kancelář má přes 342 odborníků poskytující komplexní služby na poli komerčních realit. Na českém trhu jsme od roku 1995 a naším cílem je maximalizovat zisky našich klientů.

Najít službu

 

Hledat: